Znamy laureatów 10. edycji Plebiscytu MediaTory

Redakcja PR - 05.12.2016
61

Plebiscyt MediaTory rozstrzygnięty. Kogo w tym roku wyróżnili studenci dziennikarstwa?

W tym roku odbyła się już dziesiąta, jubileuszowa edycja Plebiscytu MediaTory, w którym studenci dziennikarstwa z całego kraju przyznają nagrody dziennikarzom.

Co roku wyniki głosowania w Plebiscycie MediaTory pokazują, co jest ważne dla studentów dziennikarstwa. W ten sposób młodzi adepci wskazują osoby, od których warto uczyć się rzetelności i profesjonalizmu w pełnieniu zawodu dziennikarza – czytamy na stronie mediatory.com wypowiedź Wioletty Klytta, Prezes Stowarzyszenia MediaTory.

Poniżej przedstawiamy listę laureatów:

Kategoria NawigaTOR – „nagradzamy publicystów, dzięki którym nasze poglądy zaczynają iść własną drogą”Wacław Radziwinowicz „Crème de la Kreml. 172 opowieści o Rosji”

Kategoria TORpeda – „za udowadnianie, że szybkość i rzetelność nie muszą się wykluczać”Roman Osica [Radio ZET]

Kategoria DetonaTOR – „za publikacje, które wybuchły najgłośniej i najbardziej spektakularnie, nie tylko w świecie mediów”Bożena Aksamit, Piotr Głuchowski „Zatoka świń”

Kategoria AkumulaTOR – „za ładowanie nas pozytywną energią”Mateusz Borek [Polsat Sport, Polsat]

Kategoria ObserwaTOR – „za prawdziwe opowieści z innego – choć często bliskiego nam – świata”Cezary Łazarewicz „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka”

Kategoria ProwokaTOR – „nagradzamy ludzi mediów za decyzje, które dają nam do myślenia”Paweł Reszka „Chciwość. Jak nas oszukują wielkie firmy”

Kategoria InicjaTOR – „nagradzamy dziennikarzy za to, że pokazują, że można inaczej”Anita Werner „Miss więzienia” [TVN Style]

Kategoria ReformaTOR – „za materiały, które zmieniają rzeczywistość z dobrym skutkiem”Justyna Kopińska „Bo to tylko kobiety były” [Duży Format, Gazeta Wyborcza]

Kategoria AuTORytet – „nagradzamy dziennikarzy za to, że możemy się od nich uczyć rzetelności, profesjonalizmu i najwyższych standardów”Mariusz Szczygieł (zobacz: Mariusz Szczygieł AuTORytetem dla studentów dziennikarstwa)

Gala wręczenia nagród odbyła się 3 grudnia w Krakowie w w Auditorium Maximum UJ.

Więcej informacji na mediatory.pl

Zobacz też: „Jestem dziennikarzem” – jubileuszowa kampania społeczna MediaTorów

Comments

comments

61
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...