Nowe rubryki i felietonistki w „Wysokich Obcasach Extra”

Informacja Prasowa - 17.04.2024
227

W najnowszym wydaniu magazynu „Wysokie Obcasy Extra” po raz pierwszy pojawi się cykl „Co pani robi z pieniędzmi”

W czwartek, 18 kwietnia br. w sprzedaży dostępne będzie odświeżone wydanie miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, w którym czytelniczki i czytelnicy znajdą nowe rubryki i teksty nowych felietonistek – Katarzyny Kucewicz i Carrie z Mokotowa. Tematem numeru są sekrety rodzinne, a gwiazdą okładki – aktorka Reese Witherspoon.

W najnowszym wydaniu magazynu „Wysokie Obcasy Extra” po raz pierwszy pojawi się cykl „Co pani robi z pieniędzmi”, poświęcony oszczędzaniu, inwestowaniu, obracaniu pieniędzmi i budżetom domowym. Redakcja podpowie, jak radzić sobie w trudniejszym finansowo czasie i jak pomnażać zarówno niewielkie, jak i większe pieniądze. W pierwszej odsłonie cyklu o tym, co robi z pieniędzmi, opowie Dorota Sierkowska, inwestorka, przedsiębiorczyni i edukatorka finansowa. Na łamy „Wysokich Obcasów Extra” powraca także cykl „One rządzą światem”, a w jego pierwszej odsłonie czytelniczki i czytelnicy magazynu poznają postać Valerie Jarrett, bliskiej współpracowniczki Michelle i Baracka Obamów, która aktualnie pracuje dla ich fundacji.

Wśród nowych rubryk pojawią się także „Podcast miesiąca” i „Apka miesiąca”, czyli polecane przez redakcję magazynu wartościowe podcasty i aplikacje dla kobiet.

Wśród nowości tego wydania będą również teksty nowych felietonistek – Katarzyny Kucewicz i Carrie z Mokotowa.

Ponadto, w majowym numerze „Wysokich Obcasów Extra” Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski porozmawiają z Agnieszką Urazińską o przyjaźni, Małgorzata Szumowska opowie o swojej patchworkowej rodzinie, a Margaret podzieli się bardzo osobistym doświadczeniem. O sekretach rodzinnych z psycholożką Danutą Golec porozmawia Monika Redzisz, a swoimi przemyśleniami na ten temat podzielą się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan i Sonia Bohosiewicz. W dziale „Psychologia” socjolog Tomasz Szlendak opowie o samotności seniorek, a dr Joanna Podgórska zdradzi, jak zadbać o mózg.

Majowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie dostępny z nasionami pomidorków do uprawy w domu oraz prezentami do wyboru: książką „Herstorie.14 kobiet, które zmieniły świat” lub magazynem „Psychologia dla rodziców”.

Comments

comments

227
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...