Weronika Weimer awansowała na stanowisko senior PR & influencer marketing specjalistki w agencji oLIVE media

Informacja Prasowa - 09.04.2024
50

Weronika Weimer dołączyła do agencji oLIVE media w grudniu zeszłego roku. W kwietniu awansowała na stanowisko seniorskie.

 

Weronika Weimer dołączyła do agencji oLIVE media w grudniu zeszłego roku, obejmując stanowisko PR & Influencer Marketing Specialist. W kwietniu awansowała na stanowisko seniorskie.

Do zespołu oLIVE media Weronika Weimer dołączyła pod koniec 2023 roku, zasilając zespół PR & lifestyle pod przewodnictwem team leaderki Dominiki Jamroz. Od kwietnia, jako senior PR & influencer marketing specialistka, odpowiadać będzie za współrealizację projektów komunikacyjnych dla marek lifestylowych, współtworzenie strategii komunikacji w mediach tradycyjnych oraz społecznościowych oraz aktywności z obszaru media i public relations, influencer marketingu oraz social mediów.

Zespół, na pokładzie którego jest Weronika, obsługuje marki z sektora lifestyle, głównie beauty oraz fashion, takie jak szwajcarskie kosmetyki premium Gisada, polskie torebki Novinska, warszawska klinika z krioterapią estetyczną CrioLife czy jedna z najpopularniejszych sieci kawiarni w Polsce. Odpowiada on m.in. za komunikację PR, media relations, influencer marketing oraz działania w social mediach.

Weronika jest absolwentką logistyki i administrowania w mediach Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada bogate doświadczenie w branży marketingowej oraz public relations. Szlify zawodowe zdobywała w takich agencjach jak Lifetube, Planet Partners czy Od kuchni, pracując dla klientów z sektora lifestyle, food oraz HoReCa.

Comments

comments

50
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...