Mariusz Szczygieł nagrodzony przez studentów dziennikarstwa z całej Polski

Redakcja PR - 15.11.2016
71

Mariusz Szczygieł AuTORytetem dla studentów dziennikarstwa

W tym roku odbywa się już 10. edycja plebiscytu MediaTory, w którym studenci dziennikarstwa z całego kraju przyznają nagrody dziennikarzom. Gala Finałowa, podczas której poznamy wszystkich zwycięzców odbędzie się 3 grudnia, ale studenci już wybrali laureata kategorii AuTORytet. W tym roku to wyróżnienie otrzyma Mariusz Szczygieł.

Mediatory

fot. print screen Facebook/MediaTory

W kategorii AuTORytet studenci „nagradzają dziennikarzy za to, że mogą się od nich uczyć rzetelności, profesjonalizmu i najwyższych standardów”.  O ile w każdej z pozostałych kategorii (NawigaTOR, TORpeda, DetonaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, ProwokaTOR, InicjaTOR, ReformaTOR) znana jest wcześniej lista nominowanych i to spośród nich wyłaniani są laureaci, o tyle w przypadku AuTORytetu, każdy student może zaproponować swojego kandydata. Osoba ta powinna wyróżniać się wartościowym dorobkiem zawodowym i wysokim poziomem całokształtu swojej pracy dziennikarskiej.

Zobacz też: Znamy nominowanych do nagrody MediaTory2016

Może od razu powiem, co umiem. Umiem słuchać ludzi, umiem pomóc im wyartykułować swoje myśli i przeżycia, umiem tak zbudować swój tekst, żeby przytrzymać czytelnika, umiem ciekawie mówić o polskich reportażach. To właściwie tyle. Bo przede wszystkim trzymam się zasady: nie przekraczam granicy, jeśli nie mam walizki – czytamy na stronie mediatory.pl komentarz wyróżnionego Mariusza Szczygła.

Dotychczas nagrodę AuTORytet otrzymali:

Więcej informacji na temat plebiscytu MediaTory znajduje się na stronie www.mediatory.pl.

Comments

comments

71
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...