Wybory… ze Śmiechem. Powyborczy komentarz Andrzeja Śmiecha

admin - 10.11.2016
80

Powyborczy komentarz Andrzeja Śmiecha

Cały internet wzrusza się wyborami w USA. Pomyślałem, że dorzucę coś do tej dyskusji od siebie.

Historia dotyczy trzech wędkarzy, którzy złapali złotą rybkę. Ponieważ dobra rybka nie chciała, by tylko jeden został obdarowany, postanowiła spełnić trzy życzenia każdego z nich.

Pierwszy zażyczył sobie milion dolarów na koncie, drugi studio nagraniowe – ponieważ zawsze chciał być producentem, a trzeci poprosił o to, by łokieć nie blokował mu obrotu ręki, gdyż chciał by ręka obracała się we wszystkich kierunkach.

Gdy doszło do drugiego życzenia, pierwszy poprosił o miesięczną rentę w wysokości 100 tys. dolarów, drugi o wyspę, na której będzie miał to studio, a trzeciemu tak spodobała się obracająca ręka, że poprosił, by ta druga, również się tak obracała.

Życzenia zostały spełnione i nadszedł czas na ostatnie. Pierwszy wędkarz poprosił o żonę-modelkę, drugi o helikopter, by mógł latać na wyspę, a trzeci o to by jego głowa mogła obracać się o 360 stopni.

Po 3 miesiącach na tym samym jeziorze, ci sami wędkarze i złota rybka, która ich wypatrzyła i postanowiła dowiedzieć się, co słychać.

Pierwszy wędkarz w zachwycie, drugi również, trzeci zaś w stanie głębokiej refleksji. Rybka go pyta, jak się miewa. On zaś odpowiada: Teraz, z perspektywy czasu zastanawiam się, czy dobrze wybrałem…

Zobacz inne teksty Autora:

Statusy – obecność obowiązkowa, czy wstęp wolny

Wypalenie zawodowe cz. I – katar, angina, czy zapalenie płuc?

Wypalenie zawodowe cz. II – profilaktyka

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...