Viralowa reklama z psem w roli głównej

Redakcja PR - 03.03.2017
296

Viralowa reklama poznańskeigo biura rachunkowego z psem w roli głównej

Reklama dźwignią handlu – tę maksymę wzięli sobie do serca pracownicy poznańskiego biura rachunkowego Vaslav Finanse. Bohaterem spotu promującego firmę jest… husky ubrany w garnitur! 

Koncepcję spotu w rozmowie z INN:Poland komentuje Jadwiga Maksimczyk z Vaslav Finanse.

Pomysł zrodził się z potrzeby zaistnienia. Ciężko jest konkurować w tradycyjnej formie. Duże firmy zgarniają wszystkie wyniki wyszukiwania w Google.

Bohun, mój pies, wystąpił w reklamie. Podobnie jak bohater z „Ogniem i Mieczem” jest dostojny i pełen godności – dodaje Maksimczyk.

Spot odniósł ogromny sukces w internecie – obejrzało go już ponad 70 tysięcy widzów! A czy wynik na YouTube przełożył się na wzrost zainteresowania klientów?

Jesteśmy w szoku. Zarówno dlatego, że nasz spot miał taki odzew w internecie, ale również z powodu telefonów, które otrzymujemy. Niektóre są nawet od psów – śmieje się Jadwiga Maksimczyk z Vaslav Finanse w rozmowie z serwisem INN:Poland. – Jesteśmy miło zaskoczeni odzewem wokół kampanii. Pierwsi klienci już się pojawili – jesteśmy w trakcie podpisywania umów. Są oni nie tylko z Poznania i Bydgoszczy, gdzie mieszczą się nasze biura, ale również z Warszawy.

Źródło: INN:Poland

Zobacz:

Tu Było Drzewo – akcja społeczna dokumentująca wycinkę drzew

Tak mało o sobie wiemy

 

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...