Prezes Banku BGŻ BNP Paribas, Przemysław Gdański omawia rok 2018

Jerzy Ciszewski - 18.03.2019
251

Prezes Banku BGŻ BNP Paribas, Przemysław Gdański omawia rok 2018

Prezes Banku BGŻ BNP Paribas, Przemysław Gdański za pomocą internetu raportuje

Pan Przemysław Gdański,  Prezes Banku BGŻ BNP Paribas, dokonuje podsumowania wyników finansowych za 2018 rok.  Nie ma w tym nic dziwnego. Na firmach, na ogół ciąży taki obowiązek, mnie lub bardziej restrykcyjny co jest uzależnione od formy prawnej oraz od tego czy dany podmiot jest obecny na rynku kapitałowym.

Na ogół komunikacja w świecie finansów – w szczególności w Polsce –  jest raczej: swoiście oszczędna, sucha i mało atrakcyjna dla szerokiego grona odbiorców.  W tym przypadku, w sensie pozytywnym, Prezes Gdański wyszedł przed szereg.  Nagrał film w którym  w swobodny ale jednocześnie merytoryczny sposób, mówi o tym jak dla jago banku zamknął się rok 2018;  ten został opublikowany na Linkedinn

Wydaje się, że taki bezpretensjonalny i nowoczesny sposób, może być pozytywnym przykładem dla wielu innych CEO, nie tylko z branży bankowej czy finansowej.

Mimo weekendu odpowiedział na pytanie, zadane poprzez jedno z mediów społecznościowych:

Za granicą jest wielu liderów, którzy za pomocą filmów, komunikują istotne kwestie, więc o inspiracje nie trudno. Ja przygotowywałem się max. 15 min. Na więcej nie miałem czasu. Nakręcenie trwało kilka/kilkanaście minut. Jak Pan zauważył, przez sporą część filmu sam trzymałem taką śmieszną kamerkę. Zdecydowanie ten sposób komunikacji w naszym wykonaniu powróci .

 

 

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...