Zacznij dzień pyszną kawą! McDonald’s po raz kolejny częstuje poranną kawą zupełnie za darmo

Informacja Prasowa - 05.03.2018
127

Zacznij dzień pyszną kawą! McDonald’s po raz kolejny częstuje poranną kawą zupełnie za darmo

5 marca do restauracji McDonald’s na terenie całej Polski* powróciła znana i lubiana akcja, w ramach której sieć częstuje poranną kawą całkowicie bezpłatnie. Wszyscy goście odwiedzający lokale McDonald’s w godzinach porannych, od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00, zostaną poczęstowani świeżo mieloną kawą, do wyboru: z mlekiem, czarną lub cappuccino.

Kolejna edycja akcji McDonald’s „Poczęstuj się poranną kawą” wystartowała już dziś, na dobry początek tygodnia! Przez najbliższe dwa tygodnie, do 18 marca, w lokalach sieci można otrzymać zupełnie za darmo, bez konieczności dokonania jakiegokolwiek innego zakupu, świeżo mieloną, aromatyczną kawę w trzech wariantach do wyboru. Klasyczna mała czarna, delikatna kawa z mlekiem oraz subtelne cappuccino będą proponowane wszystkim gościom odwiedzającym restaurację w godzinach objętych promocją. Kawy serwowane są w kubkach na wynos, co pozwala delektować się nimi zarówno w restauracji, jak też w drodze do pracy, szkoły, czy na uczelnie.

* Z wyłączeniem restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Comments

comments

127
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...