„Wprost” powiększa dział Kultura

Informacja Prasowa - 29.11.2016
117

Więcej kultury we tygodniku „Wprost”

Więcej tematów, rekomendacje znanych osobistości oraz zupełnie na nowo sformatowane recenzje w dziale Kultura – to najnowsze zmiany w tygodniku „Wprost”. Zmiany oznaczają również, że dział Kultura zajmie więcej miejsca w tygodniku. 

W dziale kierowanym przez Marcina Pieszczyka pojawiła się w poniedziałek nowa kolumna pn. „To się państwu spodoba”. Jako pierwszy czytelnikom „Wprost” swoje typy w nowym formacie rekomenduje Tomasz Raczek. W kolejnych tygodniach w ramach tego działu będą się pojawiały rekomendacje znanych osób dotyczące nowości książkowych, filmowych, muzycznych, koncertów, spektakli teatralnych i wystaw.

Zmiany dotknęły także dział z recenzjami redakcji, w którym przestał obowiązywać sztywny podział na muzykę, książkę i film. W obejmującym wszystkie zagadnienia rozbudowanym dziale recenzji obok tradycyjnych rekomendacji muzycznych, literackich i filmowych znalazły się również gry, komiksy i wystawy. Trzon recenzentów pozostał w niezmienionym składzie (Mariusz Cieślik, Krzysztof Kwiatkowski, Piotr Metz), ale znalazło się miejsce dla nowych nazwisk, m.in. Kamila Śmiałkowskiego, Dawida Muszyńskiego.

Jak podkreśla p.o. redaktor naczelny „Wprost”, Jacek Pochłopień, zmiany mają sprawić, że na łamach tygodnika swoje miejsce znajdzie nie tylko kultura w jej tradycyjnym rozumieniu, ale zostaną docenione i dostrzeżone również cyfrowe kanały dystrybucji kultury oraz wydarzenia i zjawiska, które do tej pory pozostawały poza zainteresowaniem redakcji.

Zmiany oznaczają rozbudowę działu kultura w tygodniku. Więcej recenzji znajdzie się również w serwisie Wprost.pl.

Powiększony dział Kultura we "Wprost"

Powiększony dział Kultura we „Wprost”

Comments

comments

117
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...