Wonder Woman przejęła konto Multikina na Instagramie

Redakcja PR - 30.05.2017
251

Wonder Woman przejęła konto Multikina na Instagramie

Sieć kin Multikino w związku z premierą filmu „Wonder Woman” przygotowała dla swoich followersów na Instagramie niespodziankę. 29 maja konto przejmuje Wonder Woman, która odwiedzi różne miejsca w Warszawie.

 

 

Multikino ma na Instagramie ponad 14 tysięcy obserwujących. Do tej pory między innymi z okazji premiery filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” konto @multikino_polska przejął Piotr Stramowski, a przy premierze filmu „Sztuka kochania” Magdalena Boczarska.

2 czerwca br. do kin wchodzi film „Wonder Woman”. Z tej okazji Multikino zaprosiło do przejęcia konta na Instagramie Wonder Woman, w którą wciela się @camillekaftan. O tym, które miejsca w Stolicy zdecydowała się odwiedzić Wonder Woman jako pierwsi dowiedzą się followersi @multikino_polska. Finał akcji będzie połączony w konkursem dla fanów sieci Multikino. Szczegóły pojawią się na Instagramie we wtorek 30 maja br.

Backstage zwiedzania Warszawy przez Wonder Woman będzie można śledzić na Snapchacie Multikina oraz na Insta Stories @multikino_polska.

Comments

comments

251
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...