T4B, jedyny biznesowy magazyn w Polsce wykorzystujący elementy AR, w empik’u i na lotnisku

Informacja Prasowa - 19.07.2019
210

T4B, jedyny biznesowy magazyn w Polsce wykorzystujący elementy AR, w empik’u i na lotnisku

Od dziś 2 numer magazynu „T4B -Technology For Business”można kupić w sieci Empik oraz salonach prasowych Lagardère Travel Retail m.in.: RELAY, 1 minute i Inmedio.

Ekskluzywne i interaktywne wydanieT4B – Technology for Business”, jedynego w Polsce biznesowego  magazynu wykorzystującego elementy AR, przez kolejne 90 dni dostępne będzie w punktach prasowych całej Polski. 2 numer kwartalnika zagości na półkach Empik’u oraz w markowych sklepach Lagardère Travel Retail m.in: RELAY, 1 minute i Inmedio.

Nowy kanał sprzedaży to okazja by zapoznać się z interaktywnym tytułem,  który ukazuje niezwykły świat nowych technologii jednocześnie łącząc prestiż klasycznej formy – prasy drukowanej, z obecnymi możliwościami cyfrowymi. Pasjonat tradycyjnego czytania znajdzie w czasopiśmie opiniotwórcze artykuły, ciekawostki z Polski i świata oraz wywiady z inspirującymi gośćmi, a wielbiciel treści on-line dodatkowe materiały multimedialne, które wzbogacają poruszane zagadnienia.

WAŻNE aby lekturę T4B -Technology For Business”zacząć od spisu treści, bo właśnie tam obok inspirujących tematów oraz nazwisk zaproszonych rozmówców znajduje się klucz w postaci instrukcji do Rozszerzonej Rzeczywistości.

Magazyn dostępny jest również w prenumeracie! Aby złożyć zamówienie wystarczy skontaktować się z redakcją poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: www.t4bmagazine.pllub wysłać e-mail na adres: [email protected]

2 numer „T4B – Technology for Business” znów zaskoczy czytelników

Na łamach 68 stron zawierających treści z pogranicza lifestylu i biznesu nie zabraknie ciekawych tematów tematów oraz niezwykłych rozmówców.

Czy inteligentny dom to luksus dostępny tylko dla wybranych? Kim jest NOA? W czym tkwi sekret innowacyjnej technologii T-Master i czemu może przynieść rewolucję na rynku gospodarki odpadami? Czy „skóra rekina” pozwoli pobić kolejne rekordy świata? Jakie gadżety zmieniają ludzką codzienność i jak pachną perfumy marki Microsoft? To tylko nieliczne z pytań, na które odpowiemy w 2 numerze magazynu „T4B – Technology for Business”. Ponadto o lęku przed nieskończonością opowie Michał Boni, ekspert od spraw sztucznej inteligencji, za sprawą nowoczesnych technologii będziemy mogli przenieść się do wirtualnych przestworzy wraz z Tomaszem Kozłowskim, który wykonał najwyższy skok spadochronowy w Europie. To jeszcze nie wszystko! Dzięki satelitom przestrzeń kosmiczna stanie się dostępna, a David Kaszlikowski, znany alpinista i fotograf, ukaże niezwykłe oblicze marsjańskiego regionu Wadi Rum.

Comments

comments

210
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...