Świąteczna oferta Huawei

Redakcja PR - 03.12.2018
218

Kup Mate 20 Pro lub Mate 20 i odbierz tablet za 1 zł

Huawei przygotował specjalną ofertę świąteczną – każdy, kto między 3 a 23 grudnia zdecyduje się na zakup smartfona Mate 20 Pro lub Mate 20, otrzyma tablet Huawei MediaPad T5 16GB LTE w rekomendowanej cenie 1 zł. Oferta dostępna będzie u operatorów Orange, Play i T-Mobile, a także w najlepszych sklepach z elektroniką użytkową, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych.

Od poniedziałku 3 grudnia do niedzieli 23 grudnia, kupując smartfon Huawei Mate 20 Pro lub Mate 20, klient otrzyma tablet MediaPad T5 16GB LTE w rekomendowanej cenie 1 zł. Szczegóły oferty dostępne są u poszczególnych partnerów.

Mate 20 Pro i Mate 20 to najnowsze flagowe smartfony Huawei. Zostały wyposażone w pierwszy na świecie potrójny aparat z ultraszerokokątnym obiektywem, stworzonym we współpracy z Leica, wydajne baterie oraz superszybką ładowarkę. Charakteryzują się stylowym designem i najwyższą wydajnością. Sercem urządzeń jest najmocniejszy i najszybszy procesor mobilny na świecie, wspierany przez sztuczną inteligencję.

Tablet MediaPad T5 16GB LTE doskonale sprawdzi się jako rodzinne centrum rozrywki. Wyposażono go w ekran o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości Full HD, który zachwyca szczegółowością i pięknymi barwami. Wyposażony w specjalny „kącik dla dziecka” umożliwia rodzicom wybór i udostępnianie pociechom tylko tych aplikacji, które uznają za odpowiednie. Specjalny tryb ochrony oczu filtruje szkodliwe dla wzroku niebieskie światło, a także automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza do warunków otoczenia. Błyskawiczna transmisja danych LTE umożliwia z kolei płynne odtwarzanie filmów oraz szybkie wczytywanie stron internetowych.

Comments

comments

218
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...