„Superfoody na co dzień” – Ania Starmach rusza z programem kulinarnym

Informacja Prasowa - 09.03.2020
4

"Superfoody na co dzień" - Ania Starmach rusza z programem kulinarnym

Ania Starmach, jurorka programu MasterChef, zaczyna swoją przygodę z prowadzeniem kanału na YouTube. Już 9 marca pojawi się pierwszy odcinek autorskiego programu kulinarnego, z którego dowiemy się, jak wykorzystać w kuchni superfoodsy.

fot. Ania Starmach, myfitness,gazeta.pl

Już 9 marca na kanale Ani pojawi się nowy program „Superfoody na co dzień”. Pierwsza seria będzie składać się z dziewięciu odcinków, z których dowiemy się, jak wyczarować pyszne potrawy z użyciem tytułowych „superfoods”. Superfoodsy to produkty pochodzenia roślinnego, dostarczające dla organizmu niezbędne wartości odżywcze, najwyższej jakości.

Gotować prosto, smacznie i zdrowo to moja filozofia, w którą wierzę i którą chętnie promuję. Dzięki programowi pokażę, jak w łatwy sposób włączyć składniki o najwyższych wartościach odżywczych do naszej codziennej diety. To naprawdę banalnie proste, a tak dużo zdrowia za tym idzie – mówi Ania Starmach, dodając, że w tym projekcie, jak nigdzie indziej mogłam się spełnić kulinarnie – nie zabrakło tu zdrowych i pysznych prostych posiłków, które bardzo często przygotowuję sama w domu i które nie raz były miłą niespodzianką zarówno dla mojej rodziny, jak i gości.

Każdy odcinek programu to zaledwie 5 minut, z których dowiemy się, w jaki sposób wykorzystać „bohatera” odcinka, czyli jeden ze wspomnianych superfoodsów.

Chcemy edukować i pokazywać widzom, czym są Superfoodsy, jak wykorzystać ich moc w kuchni do codziennego gotowania, przyrządzając proste i smaczne dania z ich dodatkiem. Chcemy zachęcić widzów do eksperymentowania, bawienia się w kuchni nowymi, czasem egzotycznymi składnikami, które wzbogacają dietę, będąc jednocześnie bombami witamin i minerałów, których zawierają kilkakrotnie więcej niż inne produkty – komentuje Ania Starmach.

Program powstał we współpracy z Purella Superfoods. W każdym odcinku zobaczymy również wyjątkowego gościa specjalnego m.in. zwycięzcę ostatniej edycji MasterChef Grześka Zawieruchę, blogerkę i influencerkę Zosię Zborowską-Wronę, zwyciężczynię MasterChef Junior Paulinkę Foremny oraz popularnego blogera, Kamila Pawelskiego, znanego pod pseudonimem Ekskluzywny Menel.

źródło: myfitness.gazeta.pl

 

 

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...