Samochodowe kino letnie w centrach handlowych Carrefour przez całe wakacje

Informacja Prasowa - 04.07.2019
62

Samochodowe kino letnie w centrach handlowych Carrefour przez całe wakacje

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się cykl bezpłatnych seansów filmowych na parkingach centrów handlowych należących do Carrefour Polska. Wakacyjna atrakcja będzie dostępna dla klientów z Grudziądza, Zamościa, Rybnika, Olsztyna i Szczecina. Wśród filmów m.in. nagrodzony czterema Oscarami film „Bohemian Rhapsody”.

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w te wakacje Carrefour Polska, właściciel i zarządca centrów handlowych, zaprasza na darmowe seanse kinowe w ramach „Samochodowego kina letniego”, cieszącego się wielką popularnością wśród klientów.

Kinowe hity zostaną zaprezentowane na parkingach 5 centrów handlowych Carrefour: Galerii Grudziądzkiej, Centrum Handlowego Lwowska w Zamościu, Galerii Śląskiej w Rybniku, Centrum Handlowego Olsztyn i Galerii Gryf w Szczecinie.

Projekcje odbędą się w specjalnych strefach, na ekranach o powierzchni około 140 mkw., zaś dźwięk nadawany będzie z nadajników FM na dedykowanej stacji radiowej.

Dla niezmotoryzowanych kinomanów przewidziano strefę z leżakami i nagłośnieniem plenerowym. Na uczestników seansów filmowych czeka także bezpłatny popcorn.

Pierwsze spotkania w ramach „Samochodowego kina letniego” odbędą się w piątek 5 lipca w Galerii Grudziądzkiej przy ul. Konarskiego 45 w Grudziądzu oraz Centrum Handlowym Lwowska przy ulicy Lwowskiej 56 w Zamościu. Seanse rozpoczną się o godzinie 21.30. Udział w pokazach jest bezpłatny.

 

Harmonogram „Samochodowego kina letniego”

LIPIEC

Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45, Grudziądz: 5,12,19,26 lipca (piątek)

CH Lwowska, ul. Lwowska 56, Zamość: 5,12,19,26 lipca (piątek)

Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, Rybnik: 6,13,20,27 lipca (sobota)

CH Olsztyn, ul. Krasickiego 1B, Olsztyn: 6,13,20,27 lipca (sobota)

 

SIERPIEŃ

Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45, Grudziądz: 2,9,16,23 sierpnia (piątek)

Galeria Gryf, ul. Wiosenna 32, Szczecin: 3,10,17,24 sierpnia (sobota)

Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, Rybnik: 3,10,17,24,31 sierpnia (sobota)

Comments

comments

62
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...