Rozpoczyna się plebiscyt „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

Informacja Prasowa - 03.03.2017
158

Rozpoczyna się plebiscyt „Superbohaterka Wysokich Obcasów”

Już po raz drugi „Wysokie Obcasy” – tygodnik ukazujący się z „Gazetą Wyborczą”  organizuje plebiscyt na „Superbohaterkę Wysokich Obcasów”. Kapituła plebiscytu, czytelniczki oraz partner nagrody wybiorą osoby, które najbardziej poruszyły ich wyobraźnię w minionym roku. Laureatki zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali 3 kwietnia 2017 r.

W plebiscycie nominowanych jest 15 niezwykłych kobiet, które w 2016 r. stały się bohaterkami artykułów opublikowanych na łamach „Wysokich Obcasów”, swoim życiem, postawą i wartościami rozpalając wyobraźnię czytelniczek i redaktorek tygodnika. Czasami to osoby słynne, gwiazdy sceny, nauki, biznesu, m.in. aktorka Zofia Czerwińska, dziennikarka Paulina Młynarska, piosenkarka Natalia Przybysz czy aktorka Krystyna Janda, a czasami to osoby znane jedynie lokalnie, jak na przykład aktywistka społeczna Agnieszka Bal, prezeska fundacji „Krwinka” Elżbieta Budny czy Joanna Grabarczyk z fundacji „Hejtstop”. Sylwetki wszystkich nominowanych bohaterek można znaleźć na stronie Wysokieobcasy.pl/superbohaterka.

„Superbohaterkę Wysokich Obcasów” wybierze kapituła, w skład której wchodzą m.in. redaktorka naczelna „Wysokich Obcasów” Paulina Reiter, wydawczyni tygodnika oraz „Wysokich Obcasów Extra” Joanna Mosiej-Sitek, prof. Monika Płatek oraz prezes Agory Bartosz Hojka. Swoją nagrodę będą mogły przyznać również czytelniczki w plebiscycie na stronie Wysokieobcasy.pl/superbohaterka. Te z nich, które zdecydują się uzasadnić swój wybór, będą mogły powalczyć o nagrody ufundowane przez partnerów plebiscytu. Swoją nagrodę wybranej bohaterce przyzna również Główny Partner Plebiscytu – firma W.KRUK. Głosowanie rozpocznie się już dziś, w piątek, 3 marca br. i potrwa do niedzieli, 26 marca br. Jutro w wydaniu papierowym „Wysokich Obcasów” redakcja przybliży wszystkie nominowane bohaterki oraz zachęci do głosowania w plebiscycie na stronie Wysokieobcasy.pl/superbohaterka.

Tytuł „Superbohaterki Wysokich Obcasów” zostanie wręczony podczas uroczystej gali w poniedziałek, 3 kwietnia br. w Teatrze Studio w Warszawie.

Plebiscyt „Superbohaterka Wysokich Obcasów” wspiera promocja w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki), w internecie (media społecznościowe) oraz autopromocja.

Comments

comments

158
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...