Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano w inspirujących rozmowach o kobiecości  

Informacja Prasowa - 05.03.2019
214

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano w inspirujących rozmowach o kobiecości  

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano w inspirujących rozmowach o kobiecości

 „Całe szczęście jestem kobietą” to 10 niezwykłych wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację. Wśród rozmówczyń Romy Gąsiorowskiej oraz Sylwii Stano znalazły się m.in. Anna Dymna, Grażyna Torbicka, Olga Chajdas i Sylwia Chutnik. Książka ukaże się jutro – w środę, 6 marca br. nakładem Wydawnictwa Agora.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie? O tych i innych sprawach aktorka i menedżerka kultury Roma Gąsiorowska oraz dziennikarka i kulturoznawczyni Sylwia Stano rozmawiają z dziesięcioma niezwykłymi kobietami w swojej książce „Całe szczęście jestem kobietą”.

Bohaterkami inspirujących wywiadów są m.in. działaczki społeczne, dziennikarki, psycholożki i aktorki – Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka

– Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas. Spotykałyśmy się z bohaterkami, naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zainspirować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki – opowiadają o książce jej autorki.

„Całe szczęście jestem kobietą” będzie można kupić m.in. w księgarniach, na Kulturalnysklep.pl, a także w formie e-booka na Publio.pl od jutra – środy, 6 marca br. A już 8 marca br., w Dzień Kobiet, do kin wejdzie nowa komedia romantyczna „Całe szczęście” z jedną z autorek książki – Romą Gąsiorowską w roli głównej. Partneruje jej Piotr Adamczyk. To pełna uroku historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. Dystrybutorem komedii jest NEXT FILM.

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...