Rockowe wakacje tylko z Rock Radiem

Informacja Prasowa - 23.06.2021
76

Rockowe wakacje tylko z Rock Radiem

Rockowe wakacje tylko z Rock Radiem

 
Już w piątek, 25 czerwca 2021 r. w Rock Radiu rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi ruszy letnia ramówka stacji. Znajdą się w niej m.in. programy nadawane co piątek z plenerowego studia w warszawskim Hard Rock Cafe, w którym wystąpią zespoły wyłonione w Festiwalu Klasyki Rocka. Redakcja Rock Radia zaprosi też słuchaczy do sprawdzenia się Wielkim Teście z klasyki rocka oraz przygotuje najlepszą rockową playlistę na wakacyjne podróże.
 
W każdy piątek tego lata w studiu wakacyjnym Rock Radia w Hard Rock Cafe występować będą zespoły, które przeszły eliminacje i uzyskały najwięcej głosów w Festiwalu Klasyki Rocka. To specjalny konkurs stacji, w którym bierze udział 50 wykonawców rockowych coverów, rywalizując o wyjątkowe nagrody. Po 9 wakacyjnych występach – 3 września br. poznamy zwycięzcę festiwalu, który nagra własną płytę w Akademii Rocka i wystąpi na jednej scenie z zespołem Ira. Obecnie, do 25 czerwca, trwa głosowanie słuchaczy, które wyłoni 9 finalistów spośród 50 zespołów. Więcej informacji o festiwalu – na rockradio.pl.
Przez całe wakacje, jak co roku, słuchacze Rock Radia będą też mogli sprawdzić się z wiedzy o ulubionym gatunku muzyki – tym razem w 3. Wielkim Teście z klasyki rocka. Finał, w którym wezmą udział zwycięzcy rozgrywek z największą liczbą punktów oraz zaproszeni przez redakcję goście, odbędzie się 27 sierpnia. Zgłoszenia do testu przyjmowane są na rockradio.pl, a zabawa rozgrywana jest na antenie od poniedziałku do piątku po 14:00.
Oprócz tego w letnie dni od 10:00 do 20:00 w audycji „Cały rock wakacje” słuchacze i gwiazdy będą zdradzać, do czego są zdolni, kiedy dzieci nie ma w domu, a w piątki między 13:00 a 15:00 znane osoby będą polecać w Rock Radiu najlepsze klasyki rocka do słuchania w podróży na wakacje. W soboty o 20:00 stacja zaprosi zaś słuchaczy na wakacyjne koncerty, których wykonawców wybiorą internauci na profilu stacji na Facebooku.

Comments

comments

76
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...