Karolina Kałużyńska dołącza do SPiDOR jako Managerka Komunikacji

Informacja Prasowa - 09.05.2024
254

Karolina Kałużyńska specjalizuje się w komunikacji w obszarze gamingu, esportu i nowych technologii. Zaczęła pracę w SPiDOR

Karolina Kałużyńska dołączyła do SPiDOR w maju 2024 roku. Jako Managerka Komunikacji odpowiada za współtworzenie i promocję projektów Stowarzyszenia, bieżącą komunikację i relacje z mediami oraz współpracę z członkami i partnerami organizacji. Misją Stowarzyszenia jest tworzenie odpowiedzialnej przestrzeni dla rozwoju branży gier wideo w Polsce. 
Karolina Kałużyńska specjalizuje się w komunikacji w obszarze gamingu, esportu i nowych technologii. Doświadczenie zdobywała obsługując klientów gamingowych w agencji Monday, jako szefowa komunikacji w agencji Gameset, a przez ostatnie dwa lata jako freelancerka. Jest także ambasadorką Women in Games – globalnej organizacji aktywistek na rzecz kobiet w branży gier wideo.
SPiDOR, czyli Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Gier Wideo, promuje rozwój i pozytywny wizerunek gier wideo w Polsce poprzez kampanie społeczne, edukacyjne oraz działania public policy. Stowarzyszenie działa jako platforma koordynująca współpracę między dystrybutorami i producentami gier wideo w Polsce, a partnerami zewnętrznymi w tym administracją państwową oraz rodzimymi i międzynarodowymi organizacjami. Jako członek Video Games Europe, SPiDOR reprezentuje czołowe podmioty branży gamingowej, wspierając rozwój i reprezentację polskiego sektora na arenie międzynarodowej.

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...