Renata Jazdzyk – Blogerka 50+, która przebojem weszła na salony modowego internetu

Redakcja PR - 19.02.2018
169

Renata Jazdzyk - Blogerka 50+, która przebojem weszła na salony modowego internetu

Na salony modowej blogosfery weszła z ogromnym przytupem. O kim mowa? Nie jest to opis kolejnej młodziutkiej szafiarki, ale Renaty Jazdzyk.

Mieszkająca na co dzień w Anglii Polka założyła bloga modowego VENS WIFE STYLE, na którym pokazuje swoje pomysły na stylizacje. Co w tym takiego nietypowego? Fakt, że Pani Renata jest blogerką 50+. Jej projekt przyjął się bardzo dobrze. Swoją popularność kobieta zawdzięcza swojej oryginalności oraz odważnym stylizacjom.


Polka nie boi się łączyć elementów klasycznego ubioru z dodatkami „luzackiego” stylu i wygląda przy tym bardzo dobrze. Potrafi w odpowiedni sposób dobrać ciuchy tak, aby prezentować się oryginalnie i szykownie. W dodatku dzieli się swoją wiedzą na swojej stronie.
Oprócz tego na ENS WIFE STYLE znajdziemy artykuły o makijażu. Wszystkie wpisy są w języku polskim i angielskim. Duże sukcesy Polka osiągnęła na Instagramie, gdzie obserwują ją już ponad 17 tysięcy osób.


Pani Renata osiągnęła sukces dzięki bezkompromisowemu i odważnemu sposobowi prowadzenia bloga. Kobieta z uporem i determinacją pokazywała swoją wizję tego, jak dojrzała kobieta może się ubierać. Jej przykład pokazuję, że nie należy się bać rozwijania swojej pasji.

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...