Renata Jazdzyk – Blogerka 50+, która przebojem weszła na salony modowego internetu

Redakcja PR - 19.02.2018
87

Renata Jazdzyk - Blogerka 50+, która przebojem weszła na salony modowego internetu

Na salony modowej blogosfery weszła z ogromnym przytupem. O kim mowa? Nie jest to opis kolejnej młodziutkiej szafiarki, ale Renaty Jazdzyk.

Mieszkająca na co dzień w Anglii Polka założyła bloga modowego VENS WIFE STYLE, na którym pokazuje swoje pomysły na stylizacje. Co w tym takiego nietypowego? Fakt, że Pani Renata jest blogerką 50+. Jej projekt przyjął się bardzo dobrze. Swoją popularność kobieta zawdzięcza swojej oryginalności oraz odważnym stylizacjom.


Polka nie boi się łączyć elementów klasycznego ubioru z dodatkami „luzackiego” stylu i wygląda przy tym bardzo dobrze. Potrafi w odpowiedni sposób dobrać ciuchy tak, aby prezentować się oryginalnie i szykownie. W dodatku dzieli się swoją wiedzą na swojej stronie.
Oprócz tego na ENS WIFE STYLE znajdziemy artykuły o makijażu. Wszystkie wpisy są w języku polskim i angielskim. Duże sukcesy Polka osiągnęła na Instagramie, gdzie obserwują ją już ponad 17 tysięcy osób.


Pani Renata osiągnęła sukces dzięki bezkompromisowemu i odważnemu sposobowi prowadzenia bloga. Kobieta z uporem i determinacją pokazywała swoją wizję tego, jak dojrzała kobieta może się ubierać. Jej przykład pokazuję, że nie należy się bać rozwijania swojej pasji.

Comments

comments

87
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...