Redesign magazynu KUKBUK

Redakcja PR - 23.11.2018
92

Zmiany na 6 urodziny pisma

Na rynku ukazało się właśnie urodzinowe wydanie KUKBUK-a, zatytułowane „Hokus Pokus”. Magazyn obchodzi szóste urodziny. Jubileuszowy numer jest pierwszym w nowej odsłonie graficznej. Znalazły się w nim również nowe rubryki. Wydanie promowane będzie w sieci kin Cinema City (on-screen i off-screen) oraz na kanale Kuchnia+.

„Wraz z transformacją sceny kulinarnej w Polsce oraz na świecie i my zdecydowaliśmy się na zmiany. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom czytelników i dynamicznym czasom, w których żyjemy, dzieląc się patentami na przyjemne gotowanie i prostymi, szybkimi przepisami, które mają za zadanie zachęcić jak najwięcej osób do kulinarnych eksploracji. Zależy nam na tym, aby gotowała cała Polska. Wspólny stół buduje relacje między ludźmi i integruje” – mówi Daria Pawlewska, redaktorka naczelna i wydawczyni.

W nowym KUKBUK-u czytelnik znajdzie wiele nowych rubryk. Są to m.in.: sagi wielkich rodów związanych z kulinariami, wegańska rubryka kulinarna obalająca mity i zachęcająca do kuchni roślinnej, sezonówki i w roli głównej, które wzmacniają przekaz, aby korzystać z lokalnych składników i gotować zgodnie z rytmem pór roku, gry towarzyskie – opowiadająca o miłośnikach jedzenia, którzy regularnie organizują ciekawe wydarzenia związane z kulinariami, małymi krokami – prezentująca inspirujące autorytety: specjalistów, filozofów, artystów, psychologów itp., którzy opowiadają o tym, jak systematycznie i konsekwentnie dbać o rozwój duchowy oraz klasyka gatunku – przybliżająca techniki kulinarne w prosty i czytelny sposób.

 

 

Nowa szata graficzna reprezentuje wytrawny minimalizm, a ręce na okładce są symbolem naszej nowej komunikacji: gotujemy razem i budujemy z czytelnikami wspólną kulturalno-kulinarną społeczność. Jeszcze bardziej wracamy do korzeni, promując wartości rzemieślnicze i domowe przyrządzanie posiłków – pełne miłości, doświadczenia wcześniejszych pokoleń i nostalgii.” – dodaje Daria Pawlewska.

Comments

comments

92
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...