Rajdowy początek sezonu z Motowizją

Informacja Prasowa - 20.04.2018
269

Rajdowy początek sezonu z Motowizją

W najbliższy weekend kibice rajdowi będą mogli cieszyć się rywalizacją na najwyższym krajowym poziomie. Swoje sezony rozpoczynają Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność. Także w ten weekend odbędzie się kolejna runda Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Rajd Świdnickiego-KRAUSE

RSMP i HRSMP będą startować razem podczas Rajdu Świdnickiego-KRAUSE. Łącznie kibice będą mogli obserwować rywalizację 71 załóg (51 w ramach RSMP i 20 zgłoszonych do HRSMP) podczas siedmiu odcinków specjalnych. Na trasie nie mogło zabraknąć wizyty w Walimiu. W tym roku kierowcy ponownie będą mogli się zmierzyć ze słynnymi „Patelniami”.

Ceremonia Startu Rajd Świdnicki-KRAUSE odbędzie na Rynku w Świdnicy 21 kwietnia o 17:30. Następnie na załogi czeka miejski odcinek specjalny. Ciąg dalszy rywalizacji będzie miał miejsce w niedzielę 22 kwietnia.

Rajd Wspomnienie Warszawskiego

W tym sezonie na antenie Motowizji fani rajdów na regularność będą mogli również śledzić przebieg Rajdu Wspomnienie Warszawskiego. Załogi będą miały do przejechania około 400 kilometrów na Mazurach Zachodnich, z czego połowa będzie stanowić odcinki RT (Testu na regularność). Organizatorzy nawiązują trasami do dawnego Międzynarodowego Rajdu Warszawskiego, byłej rundy Rajdowych Mistrzostw Europy.

Rajd Wspomnienie Warszawskiego wystartuje 20 kwietnia o godz. 20:00 spod Urzędu Gminy w Dąbrównie. Zakończenie rajdu nastąpi dzień później, o godzinie 17:00.

Magazyn RSMP Raport w Motowizji

Motowizja jest patronem medialnym Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność. Widzowie będą mogli obejrzeć podsumowania wszystkich rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w magazynie „RSMP Raport”, w środę po rajdzie o godzinie 20:00. Relacje z HRSMP obecne będą w ramach codwutygodniowego magazynu „Motowizja Sport PL”. Premiera relacji z Rajdu Wspomnienie Warszawskiego 28 kwietnia o godzinie 13:45.

Comments

comments

269
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...