PR-ranki w wersji online – spotkanie specjalistów PR i marketingu

Informacja Prasowa - 18.11.2020
225

PR-ranki w wersji online – spotkanie specjalistów PR i marketingu

PR-ranki w wersji online – spotkanie specjalistów PR i marketingu
już 25 listopada!

Obecna sytuacja epidemiologiczna wymusiła wdrożenie zmian praktycznie w każdej branży. Szefowie działów marketingu i komunikacji mierzą się między innymi z wyzwaniem zamiany eventów stacjonarnych na wydarzenia w przestrzeni wirtualnej. Jak w teraźniejszej sytuacji efektywnie dotrzeć do odbiorców? Czy każde działanie możemy zamienić na wersję „online”?

W imieniu Procontent Communication, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu
PR-ranki, które odbędzie się w środę, 25 listopada, o godzinie 9:30 online. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na stronie www.szkolenie.procontent.pl.

W programie spotkania, Tomasz Szwarc z Fresenius Kabi opowie o dotarciu do personelu medycznego i pacjentów w dobie COVID i post COVID. Magdalena Koszalińska z TVN Fabuła i TVN Discovery Talents przybliży uczestnikom, jak wygląda kino w 2020 roku, a Adrian Kostrzębski z ESL Gaming Polska zdradzi sekrety komunikacji kryzysowej podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020. Konsultantka Procontent – Marika Owczarek razem z Pauliną Kacprzak z Zentivy, odpowiedzą na pytanie – Jak efektywnie dotrzeć do odbiorców z gąszczu webinarów?. Na koniec Katarzyna Mąkólska z Procontent wyjaśni z dziennikarzem RMF FM Michałem Dobrołowiczem, czy możliwa jest zamiana każdego działania na wersję „online”.

Pandemia COVID-19 wymusza stosowanie alternatywnych działań komunikacyjnych. Myślimy o tej sytuacji, nie jak o ograniczeniu, lecz jako okazji do rozwoju. Przestrzeń internetowa daje ogrom możliwości promocyjnych i komunikacyjnych, jednak trzeba ją najpierw dobrze poznać. Podczas PR-ranków omówimy kilka case studies, które pokazują, jak przystosować się do nowej sytuacji i efektywnie prowadzić aktywne działania online”mówi Katarzyna Mąkólska, Manager w Procontent Communication

Startujemy 25 listopada o godzinie 9:30 – co 10 zarejestrowana osoba na stronie www.szkolenie.procontent.pl otrzyma kubek termiczny – idealny do zaparzenia aromatycznej kawy poprawiającej efektywność działania.

Comments

comments

225
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...