SEO żyje i ma się dobrze! Agencja Sempai świętuje 18. urodziny wyjątkową publikacją

Informacja Prasowa - 12.04.2024
150

W dobie ciągłych zmian w algorytmach wyszukiwarek i rosnącej konkurencji w sieci, wielu sceptyków wieszczy zmierzch SEO

Nic bardziej mylnego! Agencja Sempai udowadnia, że SEO wciąż jest potężnym narzędziem, które może zapewnić firmom imponujący wzrost widoczności w sieci.

Dowodem na to jest premiera SEO Casebooka, wyjątkowej publikacji, która zawiera 18 case studies prezentujących realne efekty działań SEO w różnych branżach. Każdy przypadek to owoc pracy specjalistów Sempai, którzy codziennie odkrywają nowe horyzonty w pozycjonowaniu stron. Liczba 18 nie jest przypadkowa – to symboliczny odnośnik do 18. urodzin Sempai, które Agencja w tym roku świętuje z pompą, otwierając cykl jubileuszowych wydarzeń i publikacji.

Co zawiera SEO Casebook? Znajdziemy tu głosy ekspertów z branży, przedstawicieli firm dostarczających narzędzia SEO, agencji doradczych, dużych e-commerce’ów, freelancerów oraz specjalistów content marketingu, którzy nie tylko dzielą się wiedzą, ale również inspirują do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań.

Mamy nadzieję, że te historie sukcesu zarówno mniejszych, jak i większych firm, staną się dla czytelników źródłem inspiracji i motywacji do dalszego rozwijania ich działań SEO. Zależy nam, aby wskazówki od ekspertów pomogły uczynić ich pracę jeszcze bardziej efektywną i przyjemną – powiedziała Aleksandra Skindzier, Senior Marketing Specialist w Sempai, PM SEO Casebooka.

Wierzę, że nasz Casebook stanie się nie tylko przewodnikiem po skutecznych taktykach SEO i współpracy z klientem, ale również punktem wyjścia do wymiany doświadczeń i dyskusji o przyszłości tej dziedziny – dodał Shaban Dżelili, SEO Team Manager w Sempai.

Zapraszamy do świata, gdzie SEO wciąż jest żywe i dynamiczne, a każde wyzwanie staje się możliwością do osiągnięcia sukcesu.

Link do SEO CASEBOOKA: bit.ly/pobierz_seo_casebook 

SEO Casebook powstał we współpracy Sempai z: WhitePress, Senuto, SEM House, HalfPrice, morele.net, 4F, CCC Shoes & Bags, AtomStore, Strategic Mind, Linkhouse i Casbeg.

Publikacji patronuje Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska

Premierze publikacji towarzyszył webinar, podczas którego zapytaliśmy współautorów SEO Casebooka: Pawła „Zgreda” Gontarka, Macieja Muszyńskiego (Casbeg), Roberta Marczaka (Linkhouse) i Shabana Dżelili (Sempai) czym dla nich jest sukces w SEO. 

Link do nagrania webinaru: https://www.youtube.com/watch?v=VpJxwNWqd4s

Comments

comments

150
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...