Jessica Mercedes opowie o trendach w modzie

Informacja Prasowa - 16.03.2017
39

Jessica Mercedes, Paulina Galicka oraz artyści z Pracowni HEHO opowiedzą w weekend o najnowszych trendach w modzie

Jessica Mercedes, Paulina Galicka oraz artyści z Pracowni HEHO opowiedzą w najbliższy weekend o najnowszych trendach w modzie. Przez cały marzec klienci Posnanii mogą zapoznać się z najnowszymi trendami w obszarze fashion, food i form w ramach Posnania Future Trends.

W tym roku wiosna jest wyjątkowo zielona. Uznany za kolor roku – Greenery, będzie obecny na każdym kroku. Z tej okazji w Posnanii powstanie ogród wertykalny, pełen kwiatowych instalacji, które wprowadzą klientów w wiosenny klimat. – Posnania Future Trends to szereg spotkań, warsztatów i wydarzeń, które przybliżą nam najnowsze trendy – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektor marketingu Posnanii. – Tym co je łączy będzie spojrzenie w przyszłość, a dotyczyć będą mody, jedzenia i designu – dodaje. W najbliższy weekend Posnania zamieni się w stolicę fashion, w której będzie można poznać najnowsze wiosenne trendy.

W duchu fashion

W trakcie tematycznego weekendu będzie można skorzystać z wielu atrakcji. W piątek, od godziny 18 Paulina Galicka – stylistka Posnanii, poprowadzi warsztaty na temat stylizacji ubioru, w ramach których będzie działać modowe SOS. W sobotę, w godzinach 12-18, w Posnanii będzie można spotkać Jessicę Mercedes, jedną z najbardziej opiniotwórczych blogerek modowych, która opowie o najnowszych trendach oraz poprowadzi autorskie warsztaty. W niedzielę artyści z Pracowni HEHO zaproszą do wspólnej zabawy, w trakcie której będzie można stworzyć swój własny, unikatowy t-shirt.

Więcej informacji o Posnania Future Trends można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Comments

comments

39
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...