Posnania zwycięzcą ICSC European Shopping Centre Awards 2018!

Informacja Prasowa - 27.04.2018
205

Posnania zwycięzcą ICSC European Shopping Centre Awards 2018!

Posnania, jako jedyny polski obiekt handlowy, została nagrodzona w prestiżowym konkursie ICSC European Shopping Centre Awards 2018 w kategorii New Developments, Extra Large Centres. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia w Barcelonie.

Posnania była jednym z piętnastu obiektów handlowych z całej Europy, które znalazły się w ścisłym finale tegorocznego konkursu. Przed wyłonieniem zwycięzców międzynarodowe jury odwiedziło wszystkie nominowane obiekty. W trakcie wizyty zwracało uwagę nie tylko na wyniki finansowe, frekwencję czy poziom komercjalizacji, ale również na walory architektoniczne i wszelkie przejawy innowacyjności.

W swoim werdykcie jury podkreśliło, że takie inwestycje jak Posnania wyznaczają trendy dla całej branży retail – Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni najważniejszą branżową nagrodą. Posnania to unikalny koncept nowoczesnej generacji, który jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów XXI wieku. W umiejętny sposób łączymy zakupy, rozrywkę, modę i wydarzenia kulturalne – mówi Marek Ćwiek, dyrektor Posnanii. – Posnania jest sztandarowym przykładem filozofii „Apsys Iconic Places”, która odzwierciedla nowoczesne podejście Apsys do projektowania i tworzenia ponadczasowej oferty, wyznaczającej trendy dla branży retail – dodaje.

ICSC Global Awards to najbardziej prestiżowe nagrody w branży centrów handlowych, które przyznawane za szczególne osiągnięcia w branży nieruchomości komercyjnych. Od ponad 40 lat trafiają do właścicieli, deweloperów i zarządców obiektów, które z sukcesem przeszły proces przebudowy.

Comments

comments

205
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...