Piotr Żyła promuje fotele VIP w sieci Multikino

Informacja Prasowa - 25.05.2017
102

Piotr Żyła w kampanii promującej Mulikino

W ofercie Multikina, należącego do Grupy VUE, na widzów czekają wygodne i luksusowe fotele VIP. W ich promocję sieć kinowa zaangażowała Piotra Żyłę, polskiego skoczka narciarskiego, który wciela się w postaci głównych bohaterów z największych kinowych hitów.

Sieć Multikino należy do Grupy VUE, która jest mocno rozpoznawalna marką, znaną z zaawansowanych technologicznie rozwiązań w branży kinowej. Multikino korzystając z dobrych praktyk Grupy VUE, oferuje swoim klientom fotele VIP, które gwarantują najwyższy komfort podczas oglądania filmów.

24 maja br. Multikino rozpoczyna kampanię promującą fotele VIP. Został do niej zaangażowany Piotr Żyła – drużynowy mistrz świata z 2017 roku, trzykrotny brązowy medalista i olimpijczyk z Soczi 2014, a także indywidualny brązowy medalista mistrzostw świata na dużej skoczni z Lahti 2017.

Cieszymy się, że właśnie Piotr Żyła zdecydował się na współpracę z nami przy promocji foteli VIP. Jego poczucie humoru doskonale wpisuje się w założenia naszej kampanii. Przy okazji najważniejszych premier filmowych naszego ambasadora będzie można zobaczyć w innej charakteryzacji – wyjaśnia Edyta Pawłowicz-Ziurkowska, Dyrektor Marketingu, Multikino S.A. 

W pierwszej odsłonie kampanii promującej fotele VIP Piotr Żyła wciela się w piracką postać. Współpraca jest zaplanowana do końca 2017 roku.

Comments

comments

102
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...