Partner of Promotion dla CSIOZ

Redakcja PR - 05.06.2017
263

Partner of Promotion dla CSIOZ

Agencja Partner of Promotion wygrała przetarg na organizację konferencji „Informatyzacja podmiotów leczniczych – korzyści z wdrożenia i plany na przyszłość”, która jest zrealizowana w ramach Akademii CSIOZ (Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia). Partner of Promotion odpowiada za całościowe zorganizowanie wydarzenia.

Konferencja adresowana jest do osób odpowiedzialnych za przygotowywanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych w podmiotach leczniczych, w szczególności do kadry zarządzającej i managerów IT oraz przedstawicieli samorządów wojewódzkich. Wydarzenie odbywa się w dniach 5-6 czerwca 2017 r. w Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre i bierze w nim udział 160 osób. Prelegentami są m.in.: minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, sekretarz stanu i pełnomocnik Rządu RP ds. Jednolitego Rynku Cyfrowego Krzysztof Szubert oraz Marcin Węgrzyniak dyrektor Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.

Czytaj więcej na stronie konferencji >> CSIOZ

 

Comments

comments

263
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...