Ostatnie numery „Avanti” i „Logo” w sprzedaży od 5 maja br.

Jerzy Ciszewski - 05.05.2020
4

Ostatnie numery „Avanti” i „Logo” w sprzedaży od 5 maja br.

Ostatnie numery „Avanti” i „Logo” w sprzedaży od 5 maja br.

Najnowsze „Avanti” oraz „Logo” to podwójne wydania obu miesięczników, w których czytelnicy znajdą wyjątkowe prezenty. „Logo”, które świętuje 15. urodziny, do części nakładu dołączy książki od Wydawnictwa Rebis, a „Avanti” do bezpłatnej przesyłki dołączy kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów. Czasopisma będą dostępne w punktach sprzedaży prasy od dziś, 5 maja br.

Magazyn „Logo” świętuje 15. urodziny. Z tej okazji redakcja przygotowała dla czytelników zestawienie „Logo na Przestrzeni 15 lat”, czyli m.in. zbiór najlepszych okładek oraz wywiadów, które ukazały się z magazynie od początku jego istnienia. Prócz tego, w miesięczniku będzie można przeczytać m.in.: jak zaplanować podróż dookoła świata, jak walczyć z prokrastynacją i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę oraz argumenty po co światu zegarki. Nie zabraknie również nowinek ze świata technologicznego oraz modowych stylizacji adekwatnych do wieku. Dodatkowo w ramach „Męskiej akcji rabatowej” w magazynie znajdą się kupony rabatowe do sklepów stacjonarnych i kody rabatowe do sklepów internetowych. Adresy sklepów i regulamin akcji dostępny jest na www.logo24.pl.

Tematem przewodnim najnowszego wydania „Avanti” są kolory – stylistyki radzą jak łączyć z pozoru niepasujące do siebie barwy, aby wyglądać dobrze w każdej kreacji. W numerze nie zabraknie również m.in. prezentacji modnych sukienek na lato, przeglądu butów z kwadratowymi noskami czy trendów w makijażu i porad kosmetycznych. Dodatkowo redakcja „Avanti” na łamach numeru promuje akcję #wspieramPL, inicjatywę wzajemnej pomocy polskim firmom z branży modowej i kosmetycznej, namawiając czytelniczki, aby w trudnych czasach pandemii wspierać te biznesy świadomie kupując lokalne kosmetyki i ubrania.

Najnowsze „Avanti” oraz „Logo” to numery łączone, na maj i czerwiec, w których znajdą się wyjątkowe prezenty – do części nakładu „Logo” dołączony zostanie prezent w postaci książki od Wydawnictwa Rebis. Prócz tego, zamawiając nowy numer w postaci e-wydania na Publio.pl, Neto i E-kiosk, czytelnik otrzyma pierwszy numer „Logo” w formacie pdf. Natomiast „Avanti” do bezpłatnej dostawy podwójnego numeru oraz obecnych prenumerat dołączy kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów.

W związku z pandemią koronawirusa zespół „Logo” oraz „Avanti” po raz kolejny zachęca wszystkich czytelników do pozostania w domu i zamawiania najnowszego numeru na Prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres.

Podwójne wydania miesięczników będą dostępne na rynku od 5 maja br. „Logo” w cenie 11,99 zł,- z książką 11,98 zł, natomiast „Avanti” w cenie 5,99 zł.

W kwietniu 2020 r. wydawca poinformował o zakończeniu wydawania pism w dotychczasowym cyklu wydawniczym. Ostatnimi numerami „Avanti” oraz „Logo”, będą podwójne majowo-czerwcowe wydania, które w punktach sprzedaży prasy ukażą się 5 maja br. Agora będzie natomiast wciąż prowadzić internetowe serwisy czasopism – Avanti24.pl oraz Logo24.pl.

Comments

comments

4
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...