Odwiedź potwory, bo one odwiedzą Ciebie – wystawa „Monstery” w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

Informacja Prasowa - 06.05.2019
74

Odwiedź potwory, bo one odwiedzą Ciebie - wystawa "Monstery" w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

Aliaksandr Sasza Kanavalau organizuje wystawę pt. „Monstery” w ramach Tygodnia Białoruskiego w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Ekspozycja będzie czynna od 24 maja o godz. 18tej i kończy  1 czerwca br.

Jak to się stało, że stworzyłem te dziwaczne Monstery? Na początku to one stworzyły mnie, i jeszcze ta pani co sprzedawała pomidory wydała mi za dużo reszty, no i skończyła się różowa farba. A potem… Potem to już nie pamiętam dokładnie ale się udało. Oto potwornie potworne Monstery. Najpierw nie za bardzo chciałem się nimi dzielić i trzymałem je w domu, ale zaczęły schodzić z obrazów i łaskotać mnie w stopy. Wydało mi się to bardzo dziwne, bowiem nie mam łaskotek na stopach (czy to choroba?). Dlatego teraz Monstery są dla Was. W ogóle kochani Ziemianie zawsze byliście dla mnie dobrzy no to może w ten sposób się Wam jakoś odwdzięczę – komunikuje Aliaksandr Sasza Kanavalau.

Aliaksandr Sasza Kanavalau reżyseruje obecnie serial The Monstersi, który przygotowuje studio Platige Image. Serial o pułapkach internetu, parciu na szkło i współczesnym fejmie jest animacją przeznaczoną dla starszych widzów.

źródło: https://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia/monstery-aliaksandr-sasza-kanavalau-wernisaz-wystawy-tydzien-bialoruski/

Facebook Aliaksandr Sasza Kanavalau – https://www.facebook.com/kanavalau 

Comments

comments

74
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...