Obsługa digital firmy Maxcom w rękach WEC Communication

Informacja Prasowa - 07.07.2023
177

Rok 2023 w WEC Communication obfituje w nowo nawiązane współprace, takie jak obsługa komunikacji firmy HL Tech oraz komunikacja PRowa marek XPG i ADAT

Rok 2023 w WEC Communication obfituje w nowo nawiązane współprace, takie jak obsługa komunikacji firmy HL Tech oraz komunikacja PRowa marek XPG i ADATA. Do grona klientów agencji dołączyła w kwietniu firma Maxcom, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją elektroniki użytkowej. W czerwcu obsługa mediów społecznościowych marki poszerzyła się o kanały Facebook i LinkedIn.
Współpraca pomiędzy WEC Communication i Maxcom rozpoczęła się w kwietniu 2023. Dotyczy ona obsługi w zakresie prowadzenia komunikacji firmy Maxcom w mediach społecznościowych, obejmującej publikacje na profilu Instagramowym oraz TikToki realizowane w krakowskim studiu agencji. Od czerwca agencja WEC Communication obsługuje także kanały klienta na portalach Facebook i LinkedIn. Oprócz tworzenia treści, produkcji filmów produktowych i opieki nad profilami, agencja odpowiada za koordynację barterowych współprac influencerskich na TikToku oraz Instagramie.
Maxcom jest przedsiębiorstwem, którego portfolio produktowe tworzy cały szereg inteligentnych rozwiązań w elektronice użytkowej – od telefonów kierowanych do seniorów, przez łączące technologię i design smartwatche, po nowoczesne produkty fotowoltaiczne oraz Smart Home. Tym samym Maxcom wpisuje się w technologiczne DNA agencji WEC Communication, od lat specjalizującej się w obsłudze klientów z branży tech.

Comments

comments

177
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...