Łukasz Wyrzykowski na czele marketingu w rankomat.pl

Informacja Prasowa - 09.05.2024
188

Nowy szef marketingu rankomat.pl - Łukasz Wyrzykowski -m a ponad 20 lat doświadczenia zawodowego

Wraz z początkiem maja br. do zespołu zarządzającego rankomat.pl – największej na rynku porównywarki ubezpieczeń i produktów finansowych – dołączył Łukasz Wyrzykowski. Objął stanowisko Chief Marketing Officer (CMO) i w tej roli będzie kierował pracami Departamentu Marketingu. Nowy szef marketingu rankomat.pl ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego. Przez większość tego czasu był związany z branżą finansową.

Jako CMO rankomat.pl, Łukasz Wyrzykowski jest odpowiedzialny za nadzór nad całym obszarem marketingu multiporównywarki, w tym za strategię marketingową, zarządzanie marką, procesy pozyskiwania i utrzymywania klientów, user experience oraz projekty wspierające rozwój biznesu.

Łukasz Wyrzykowski ma ponad 20-letnie doświadczenie w marketingu i reklamie. Większość swojej kariery poświęcił branży finansowej. Był m.in. Marketing Managerem w firmie pośrednictwa finansowego Expander, towarzystwie ubezpieczeniowym Allianz oraz firmie leasingowej DLL (grupa Rabobank). Pełnił także funkcję Senior Brand Managera w grupie ubezpieczeniowej Aviva. Jest certyfikowanym kierownikiem projektów UX (UX-PM) i ma na swoim koncie wiele udanych wdrożeń platform i aplikacji mobilnych.

Jestem bardzo zadowolony, że dołączam do zespołu rankomat.pl – niekwestionowanego lidera rynku porównywarek oraz jednego z najbardziej rozpoznawalnych brandów ubezpieczeniowych w Polsce. Praca dla tak silnej marki jest nie tylko przyjemnością, ale także wyzwaniem zawodowym. Jestem przekonany, że razem z całym zespołem marketingu rankomat.pl zrealizujemy wiele projektów, które umocnią naszą pozycję na rynku, zwiększą zaufanie klientów i pozytywnie wpłyną na rozwój biznesu – mówi Łukasz Wyrzykowski.

Rankomat.pl to nie tylko miejsce, w którym klienci mogą porównać oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych i znaleźć najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie. To również dynamicznie rozwijająca się porównywarka produktów finansowych oraz zaufany partner, który pomaga klientom w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Dlatego cieszę się, że do naszego zespołu dołączył Łukasz. Jego doświadczenie i wiedza z różnych obszarów rynku finansowego są nieocenionym atutem, który przyczyni się do dalszego rozwoju i sukcesów firmy. Łukasz, witaj na pokładzie! Życzę Ci owocnej i satysfakcjonującej pracy – komentuje Bartosz Niewiadomski, prezes Rankomatu.

Rankomat.pl to pierwsza i największa na polskim rynku multiporównywarka, która od ponad 15 lat pomaga w wygodnym i bezpiecznym zakupie najlepszych ubezpieczeń i wyborze produktów finansowych. Ze wsparcia porównywarki skorzystało już ponad 2 mln klientów, którzy łącznie zaoszczędzili blisko 1 mld zł. Rankomat.pl oferuje możliwość bezstronnego porównania ofert ponad 30 marek ubezpieczeniowych i 25 bankowych. Użytkownik serwisu może wybrać dopasowany do swoich potrzeb produkt samodzielnie lub z telefonicznym wsparciem jednego z 200 doradców.

Comments

comments

188
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...