OneDayMore nowym klientem Soul &Mind

Informacja Prasowa - 19.04.2024
189

Współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2024 r.

Agencja Soul & Mind odpowiada za wsparcie strategiczne w działaniach marketingowych firmy, projekty opakowań nowych smaków, opiekę graficzną nad platformami e-commerce w Niemczech i Polsce oraz  obsługę profili social media na rynek polski i niemiecki. Współpraca rozpoczęła się w kwietniu 2024 r.

OneDayMore to założona w 2016 r. firma, która produkuje najwyższej jakości musli, owsianki i granole. Produkty są skomponowane tak, aby dostarczać ważnych dla organizmu składników, nie zawierają konserwantów, sztucznych aromatów, oleju palmowego i syropu glukozo-fruktozowego. Po charakterystyczne tuby OneDayMore sięgają zarówno konsumenci ceniący jakość, ale też poszukiwacze unikalnych składników i ciekawych smaków. Firma konsekwentnie buduje swoją pozycję i rozpoznawalność w Polsce oraz wchodzi na rynki zagraniczne.

Agencja Soul & Mind stanowić będzie dla firmy wsparcie strategiczne przy planowaniu działań marketingowych. Ponadto odpowiedzialna będzie za projektowanie opakowań nowych produktów i smaków oraz opiekę kreatywną nad platformami e-commerce OneDayMore na polskim i niemieckim rynku. W zakres prac agencji wchodzi także obsługa profili social media skierowanych do odbiorców w Polsce i Niemczech.

Cieszymy się, że do naszego portfolio dołączył klient, którego produkt wpisuje się w aktualne trendy, a ponadto jego misja edukacyjna związana ze zdrowym żywieniem jest czymś nam wyjątkowo bliskim. Będzie to dla nas okazja nie tylko do podejmowania działań kreatywnych, ale też społecznie istotnych. Z radością rozpoczynamy tę przygodę i związane z nią wyzwania – mówi Maciej Zaremba, CEO & Chief Strategy Officer, Soul & Mind Group.

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...