Nowy PR manager w IAA Polska – Monika Strogulska-Dwojak

Informacja Prasowa - 04.12.2020
79

Nowy PR manager w IAA Polska - Monika Strogulska-Dwojak

NOWY PR MANAGER W IAA POLSKA: MONIKA STROGULSKA-DWOJAK

 Od 1 grudnia 2020 r. do zespołu IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy dołączyła Monika Strogulska-Dwojak, która objęła stanowisko PR Managera. Zajmie się zarówno komunikacją wewnętrzną, jak i zewnętrzną, skierowaną do wszystkich interesariuszy Stowarzyszenia, a także zaangażuje się w nowe projekty przygotowywane przez organizację.

Monika Strogulska-Dwojak ma kilkunastoletnie  doświadczenie w komunikacji. Pracując jako Group Head i copywriterka w agencji reklamowej IQ Marketing, obsługiwała takie marki jak: PLL LOT, MasterCard, Citibank, Żywiec Zdrój, czy marki koncernu Unilever.  Pracowała również jako koordynator komunikacji w fundacji korporacyjnej oraz jako PR Manager w agencji eventowej  i w mediach farmaceutycznych.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (mgr socjologii), Szkoły Głównej Handlowej (podyplomowe studia Public Relations) i Szkoły Trenerów INTRA (uprawnienia do prowadzenia szkoleń komunikacyjnych).

Doświadczenie i entuzjazm Moniki są obietnicą ciekawej i owocnej współpracy. Jestem przekonany, że nasi członkowie bardzo szybko dostrzegą efekty jej pracy – mówi Jerzy Minorczyk, Dyrektor Generalny stowarzyszenia.

IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy jest częścią największego stowarzyszenia marketingowego na świecie, istniejącego od 1938 roku. W Polsce działa nieprzerwanie od 1993 r. i jest jedyną organizacją w kraju, która skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji reklamowej. Aktualnie jest ich ponad 130.

Comments

comments

79
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...