Nowy magazyn Burdy „Sezon w ogrodzie”

Informacja Prasowa - 04.07.2017
239

Nowy magazyn "Sezon w ogrodzie"

Już 5 lipca ukaże się nowy miesięcznik dla ogrodników „Sezon w Ogrodzie”

 

Miesięcznik „Sezon w Ogrodzie” jest odpowiedzią na potrzeby czytelników, którzy szukają prostych, krótkich i sprawdzonych porad dotyczących uprawy roślin oraz aranżacji zielonych przestrzeni. Magazyn stawia na sezonowość i stanowi kompendium wiedzy ogrodniczej na dany miesiąc. Podane w krótkiej formie i bogato ilustrowane rady mogą być zastosowane przez czytelników „od zaraz”, a kalendarium prac pomoże zaplanować niezbędne prace w danym miesiącu.

Starannie dobrane przez redakcję treści są uzupełnione o wskazówki pochodzące z listów czytelników. Miesięcznik „Sezon w Ogrodzie” podobnie jak „Przepis na Ogród” jest dla czytelników platformą służącą do wymiany ogrodniczych doświadczeń. Za każdą poradę autorzy otrzymują 75 zł, a właściciele ogrodów z okładki aż 300 zł!

 Tytuł skierowany jest do grona miłośników ogrodnictwa, aktywnie poszukujących praktycznych porad i chętnie dzielących się własnym doświadczeniem.

Redaktor naczelną czasopisma jest Marta Suta, która jest też naczelną miesięczników „Kocham Ogród” i „Przepis na Ogród” 

Pierwsze wydanie magazynu liczy 64 strony i ukaże się w nakładzie 120 tys. egzemplarzy, w cenie 1,68 zł. 

Sprzedaż magazynu wspiera ogólnopolska kampania reklamowa obejmująca prasę (tytuły własne Burdy) oraz strony internetowe i social media wydawnictwa. Za działania promocyjne zaplanował dział marketingu Burdy. 

Comments

comments

239
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...