Nowości ceramiki Tubądzin na targach 4 Design Days w Katwoicach

Jerzy Ciszewski - 18.01.2019
203

Nowości ceramiki Tubądzin na targach 4 Design Days w Katwoicach

NOWOŚCI CERAMIKI TUBĄDZIN NA TARGACH 4 DESIGN DAYS W KATOWICACH

Najnowsza kolekcja Doroty Koziara dla Grupy Tubądzin, eleganckie propozycje od Macieja Zienia inspirowane modnym trendem na lastryko oraz nowe wzory kolekcji marki MONOLITH. To wszystko na stoisku firmy wyznaczającej kierunki w branży płyt ceramicznych i gresowych.

Już po raz drugi Grupa Tubądzin zaprasza profesjonalistów oraz wielbicieli designu na swoje stoisko (nr  43) podczas 4 Design Days. „Udział w wydarzeniu jest dla Grupy Tubądzin niezwykle istotny, bo  w Katowicach poruszane są najważniejsze tematy w światowym designie – trendy zgodne ze zrównoważonym rozwojem społeczeństw, ekologia, związki designu z kulturą czy konkurencyjność przedsiębiorstw” – mówi Amadeusz Kowalski, wiceprezes zarządu Grupy Tubądzin – „Tym bardziej cieszy nas możliwość zaprezentowania tylu nowości na tak prestiżowej imprezie” – dodaje.

Na stoisku Ceramiki Tubądzin zobaczyć będzie można nie tylko flagowe kolekcje firmy, ale przede wszystkim wyjątkową kolekcję Cielo e Terra By Dorota Koziara. Dorota Koziara, designer, artysta, architekt wnętrz, art director i ekspert w dziedzinie designu, zainspirowała się w pracy dla marki Tubądzin naturą, przyrodą oraz kolorami nieba i ziemi. Jej nowa kolekcja daje nieograniczone możliwości aranżacyjne w każdej przestrzeni. Składa się na nią 9 płyt w  kilku funkcjonalnych  formatach o grubości 6 lub 10 mm, dostępnych w ramach systemu modułowego.

Artystka obecna będzie na stoisku w czwartek (24 stycznia) i w piątek (25 stycznia)

Na stoisku zobaczyć można będzie także nowe kolekcje MARKI MONOLITH, które wydobywają
i inspirują się nieoczywistym pięknem zniszczonych powierzchni, spranych wzorów, skorodowanych metali i wciąż na nowo odkrywaną strukturą kamienia. Dzięki swoim rozmiarom (120 x 240 cm) dają one wiele możliwości aranżacyjnych.

 Z kolei Maciej Zień zaprezentuje najnowszą kolekcję Terrazzo, inspirowaną możliwościami jakie daje lastryko, które jest obecnie jednym z najmodniejszych trendów wnętrzarskich. Jego wykorzystanie przez Tubądzin wiąże się z użyciem najnowocześniejszych technologii i pozostaje w zgodzie ze  światowymi, trendami w architekturze wnętrz. Terrazzo dostępne jest w dwóch wersjach kolorystycznych – Grey i Graphite.

Ponadto Grupa Tubądzin na swoim stoisku zaprezentuje deski wielkoformatowe marki KORZILIUS w  trzech nowych kolorach oraz cieszące się niesłabnącą popularnością kolekcje łazienkowe marki Tubądzin.

Przedstawicieli marki Tubądzin również w tym roku nie mogło zabraknąć jako gości w  panelach i  dyskusjach. Wezmą oni udział w trzech sesjach tematycznych, wszystkie tłumaczone będą symultanicznie (PL/ENG):

 24 STYCZNIA / godz. 14.00-15.30 / Sala Balowa A

 ARCHITEKTURA. PRZESTRZEŃ PUBLICZNA Murale – miejskie dzieła sztuki

z udziałem Konrada Karmańskiego, architekta związanego z Grupą Tubądzin

24 STYCZNIA  / godz. 16.00-17.00 / Sala Konferencyjna 25

 TECHNOLOGIE DESIGN-it-UP Projekt na starcie – półfinał konkursu.
Prezentacje twórców najlepszych rozwiązań i technologii z udziałem Amadeusza Kowalskiego, wiceprezesa zarządu Grupy Tubądzin.

25 STYCZNIA / godz. 14.00-15.30 / Sala Konferencyjna 9

 DESIGN TWORZYWO. Szkło, kamień, ceramika.

z udziałem Tomasza Smusa, architekta marki Tubądzin oraz Krzysztofa Kuliga, produkt managera, Grupa Tubądzin

Comments

comments

203
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...