Nowa oferta prenumeraty czasopism Agory – kwietniowe wydania z bezpłatną dostawą do domu

Informacja Prasowa - 23.03.2020
181

Nowa oferta prenumeraty czasopism Agory - kwietniowe wydania z bezpłatną dostawą do domu

W trosce o bezpieczeństwo i komfort czytelników „Avanti”, „Logo” i „Wysokich Obcasów Extra” Agora, wprowadza nową ofertę prenumeraty czasopism. Oferta ta będzie obowiązywać od 24 marca br. dla „Wysokich Obcasów Extra”, natomiast od 27 marca dla „Logo” i „Avanti”. Dodatkowo, by zachęcić wszystkich do pozostania w domach w czasie pandemii, wydawca zapewnia bezpłatną wysyłkę kwietniowych numerów magazynów bezpośrednio na wskazany adres.

24 marca br., w ofercie prenumeraty magazynów „Wysokie Obcasy Extra” oraz 27 marca „Logo”, „Avanti” pojawią się nowe warianty. Do tej pory czasopisma Agory  można było zamówić w prenumeracie rocznej. Od teraz są już  dostępne w prenumeracie na krótszy okres czasu:  pół roku lub kwartał. Dodatkowo Agora oferuje czytelnikom magazynów możliwość zamówienia bieżącego wydania czasopism z darmową dostawą bezpośrednio do domu. Nowością w ofercie jest także możliwość zamówienia prenumeraty od bieżącego numeru każdego z tytułów.

Zmiany w ofercie  prenumeraty „Logo”, „Avanti” i „Wysokie Obcasy Extra” zostały wprowadzone dla bezpieczeństwa i wygody czytelników, szczególnie w trudnym okresie panującej pandemii.

Oferta będzie dostępna na stronie: www.prenumerata24.pl

Comments

comments

181
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...