Nie taki #PR czarny 5. Warsztaty budowania marki

Redakcja PR - 01.04.2019
31

Nie taki #PR czarny 5. Warsztaty budowania marki

Nie taki #PR czarny 5. Warsztaty budowania marki

4 kwietnia o godz. 9:00 do CRS „Ukiel” (ul. Kapitańska 23)

Strategia komunikacji. 

  • Jak ją stworzyć?
  • Co powinna zawierać?
  • Jak ocenić jej skuteczność?

Gość specjalnym  będzie OLGA ZALECKA, PR Manager BSH odpowiedzialna za wizerunek marek Bosch, Siemens, Zelmer i Gaggenau

Kilka słów o ekspercie:

Olga Zalecka – absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Lingwistyki Stosowanej ze specjalizacją tłumaczeniową. Dobrze zna język angielski i niemiecki, uczyła się także rosyjskiego i łaciny. Miłość do języków zaczęła się w podstawówce i trwa nieprzerwanie do dziś. Obecnie można powiedzieć, że nadal przekłada – głównie z języka polskiego na polski. Z wyróżnieniem ukończyła Podyplomowe Studia Zarządzania Marką w Szkole Głównej Handlowej.

W BSH pracuje od lipca 2013 r. Obecnie zajmuje się komunikacją wszystkich marek znajdujących się w portfolio grupy. Są to takie logotypy jak Bosch czy Siemens. Odpowiada za opracowywanie i budowanie strategii pr’owych. Dba o pozytywny wizerunek marek, nazywając ich swoimi prezesami. Prowadzi ich kalendarz i dostosowuje harmonogram działań w oparciu o prowadzone aktywności marketingowe. Organizuje ich konferencje, dba o jakość wystąpień i odpowiednie grono odbiorców. Sprawdza jak wypadają publicznie i jakie reakcje wywołują tam, gdzie się pojawiają. Dba o wysoki poziom ich prezentacji wewnątrz i na zewnątrz. Pielęgnuje dobre relacje z dziennikarzami prasy lokalnej i centralnej, organizacjami opiniotwórczymi itp.

Często pisze. W zeszłym roku stworzyła około 50 informacji prasowych dla swoich prezesów, nie licząc krótkich notek, wypowiedzi eksperckich i pr’ów.

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...