Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” z królową Elżbietą II na okładce  

Informacja Prasowa - 31.05.2021
131

Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” z królową Elżbietą II na okładce  

Najnowsze wydanie „Wysokich Obcasów Praca” z królową Elżbietą II na okładce 

Jak zostać królową (w) pracy, w jaki sposób budować swój autorytet w biurze, czy można w Polsce wziąć urlop menstruacyjny oraz jakie są najlepsze sposoby na efektywny wypoczynek według bestsellerowych poradników? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi będzie można znaleźć w najnowszym numerze dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Praca”, który ukaże się na rynku już jutro – we wtorek, 1 czerwca br. 

Bohaterką okładki czerwcowego wydania „Wysokich Obcasów Praca” jest królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II, najciężej pracująca 95-latka na świecie. – Pracuje ponad 40 godzin tygodniowo nieprzerwanie od 69 lat, nigdy nie była na wakacjach, a mimo to nie jest wypaloną pracoholiczką. (…) Jest introwertyczką, która musi wykonywać najbardziej publiczny zawód świata – pisze w swoim artykule Iwona Dominik, radząc czytelniczkom, czego mogą nauczyć się od królowej i jak tę wiedzę wdrożyć w swojej pracy.

Na łamach magazynu zagościły w tym wydaniu znakomite felietonistki – kobiece autorytety, które radzą czytelniczkom „Wysokich Obcasów Praca”, jak mądrze wykorzystać swój potencjał. Publicystka i doradczyni medialna Dorota Warakomska opowiada, jak budować swój autorytet wśród współpracowników i nabrać pewności siebie. Natalia de Barbaro – psycholożka prowadząca warsztaty rozwojowe dla kobiet, autorka najgłośniejszej premiery tej wiosny, czyli książki „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie” pisze o złości – uczuciu, którego tak nie lubimy, a z którym należy się zmierzyć. Matematyczka i autorka książek oraz popularnego bloga Janina Bąk opowiada z kolei o swoich doświadczeniach z osobami pracującymi w biurach obsługi klienta, a influencerka modowa Jessica Mercedes radzi, aby nie ubierać się… modnie.

Oprócz inspirujących tekstów i wywiadów czytelniczki znajdą w numerze również m.in. rady, jak nie dać się „podejść” podczas rozmowy rekrutacyjnej, jak lepiej spać (nie tylko) w pandemii, a także informacje na temat urlopu z powodu miesiączki, przepisy na leniuchowanie według bestsellerowych poradników oraz sposoby na wakacyjny reset.

Comments

comments

131
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...