McDelivery dostępne już w Krakowie! McDonald’s rusza z usługą dostaw w aplikacji Uber Eats w stolicy Małopolski.

Redakcja PR - 27.02.2018
134

McDelivery dostępne już w Krakowie! McDonald’s rusza z usługą dostaw w aplikacji Uber Eats w stolicy Małopolski.

Od 26 lutego wybrane restauracje McDonald’s w Krakowie oferują możliwość zamówienia produktów z dowozem. Zamówienia można składać poprzez aplikację Uber Eats.

McDonald’s cały czas pracuje nad zwiększaniem poziomu udogodnień i poszerzaniem dostępności swojej oferty. W lipcu zeszłego roku sieć wprowadziła usługę dowozu produktów. Pierwszym miastem, w którym zaoferowane zostało takie rozwiązanie była Warszawa, drugim – Poznań. Teraz z opcji dostawy w aplikacji Uber Eats mogą korzystać również mieszkańcy Krakowa.

Dostawy są realizowane w godzinach 11:00 – 23:00. W Krakowie obsługuje je 6 restauracji McDonald’s. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.

– Dzięki McDelivery nasi goście mogą korzystać z McDonald’s bez konieczności wychodzenia z domu, biura, czy imprezy. Możliwość zamawiania poprzez aplikację Uber Eats cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Warszawy jak i Poznania. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Krakowa również docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Comments

comments

134
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...