LV BET Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim Vanarama National League

Informacja Prasowa - 07.05.2019
125

LV BET Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim Vanarama National League

Firma LV BET podpisała umowę z Vanarama National League na mocy której zostanie Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim rozgrywek. Współpraca rozpocznie się od finałów Play-Off odbywających się 11 maja na stadionie Wembley. Kontrakt podpisano do końca sezonu 2019/2020.

National League to najwyższy poziom National League System i piąty w całej angielskiej lidze piłkarskiej. Podczas gdy wszystkie kluby w czołowych czterech dywizjach angielskiej piłki są profesjonalne, National League jest swego rodzaju mieszanką klubów zawodowych i półprofesjonalnych. To najniższa dywizja w angielskiej piramidzie piłkarskiej, której mecze rozgrywane są na terenie całego kraju
a spotkania finałowe odbywają się na Wembley.

Dyrektor generalny National League, Michael Tattersall stwierdził:  –Cieszymy się, że rozpoczęliśmy współpracę z LV BET już w czasie tegorocznych rozgryweki potrwa ona również przez cały sezon 2019/20.LV BET jako sponsor pojawi się już podczas finału Play-Off na Wembley i pomoże wspierać rozwój National League promując jednocześnie zasady odpowiedzialnego hazardu.

-Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z National League w tym sezonie i tym samym obecnością na Wembley 11 maja podczas finałów Play-Off – dodaje Adrian Sidowski, dyrektor generalny LV BET. – Cieszymy się, że możemy dotrzeć z naszym produktem do fanów 68 zespołów w trzech dywizjach National League poprzez dedykowane promocje oraz treści w mediach cyfrowych
i społecznościowych.

Dla LV BET nie jest to pierwsza aktywność sponsoringowa na rynkach europejskich. Firma od ubiegłego roku wspiera klub Victoria Londyn. W Niemczech LV BET sponsorował niemiecką reprezentację narodową w hokeju na lodzie oraz Kölner Haie, drużynę występującąw Niemieckiej Lidze Hokeja.

 

Comments

comments

125
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...