Kochasz muzykę? Poznaj Note Fighter – mobilną grę od MythicOwl!

Informacja Prasowa - 15.11.2016
42

Nowa aplikacja muzyczna od MythicOwl!

W appmarketach pojawiła się nowa propozycja dla wszystkich fanów muzyki. Polskie studio developerskie MythicOwl prezentuje najnowszą wersję gry, dzięki której możemy zamienić naszego smartfona w wirtualne pianino. Wystarczy trochę poćwiczyć, by dobrze znane utwory zagrać niczym profesjonalny muzyk.

Note Fighter to rozwijająca gra mobilna, która łączy w sobie świetną zabawę z nauką czytania nut oraz gry na instrumencie.  Dzięki odpowiedniemu doborowi melodii i różnym poziomom trudności, można przez długie godziny doskonalić umiejętności muzyczne. Jeżeli planujecie zaskoczyć rodzinę przy świątecznym stole, to idealny moment, by zacząć przygodę z muzyką bądź odświeżyć swoje umiejętności właśnie przy pomocy tej aplikacji.

W MythicOwl od kilku lat tworzymy rozwijające gry, jednak do tej pory były to produkcje związane raczej z naukami ścisłymi. Teraz chcieliśmy zaoferować graczom coś nowego – rozwijającą grę dla wszystkich miłośników muzyki. – mówi Tomasz Mularczyk, założyciel studia MythicOwl. – Dostrzegliśmy duży potencjał w znanej nam już produkcji Note Fighter, postanowiliśmy więc nabyć prawa do tego tytułu. Gruntownie odświeżyliśmy oprawę graficzną i muzyczną, dzięki czemu gra bardzo zyskała na atrakcyjności. Myślę, że wszyscy fani muzyki będą zachwyceni możliwością mobilnego muzykowania na swoim smartfonie.

Gra Note Fighter oferuje dobrze znane, klasyczne hity, takie jak „Jingle Bells”, „Oda do radości” czy „Sonata księżycowa”. Każdy utwór możemy szlifować na trzech poziomach trudności. Poziom podstawowy i średnio zaawansowany koncentruje się przede wszystkim na nauce czytania nut, z kolei najwyższy poziom trudności wymaga już od gracza zarówno znajomości zapisu nutowego (usunięte zostają podpowiedzi), jak i gry w perfekcyjnym tempie. Przy przejściu każdego poziomu gracz otrzymuje specjalne odznaczenie.

Skrin z gry Note Fighter

Skrin z gry Note Figter

Każdą melodię w aplikacji można także przećwiczyć w trybie „praktyka”. Gra umożliwia zmniejszenie tempa utworu, dzięki czemu gracz może zgodnie z własnym rytmem wygrywać melodię, a przy okazji uczyć się w przyjemny sposób.

Grę Note Fighter można pobrać zarówno na system iOS, jak i na Androida. Została ona wydana w wersji freemium; wersja premium zawiera więcej utworów, które będą sukcesywnie dodawane.

iOS:

http://bit.ly/NoteFighter_iOS_Freemium (wersja darmowa)

http://bit.ly/NoteFighter_iOS_Premium (wersja płatna, 1.99 $)

Android:

http://bit.ly/NoteFighter_Android_Freemium (wersja darmowa)

http://bit.ly/NoteFighter_Android_Premium (wersja płatna, 7.99 zł)

Note Fighter to czwarta propozycja studia MythicOwl, które od 2014 roku tworzy rozwijające gry mobilne (wcześniej studio funkcjonowało pod marką SteamBytes). W najbliższej przyszłości do portfolio firmy dołączą kolejne produkcje, w tym edukacyjna gra na urządzenia Virtual Reality – Seabed Prelude.

Realny świat w wirtualnej rzeczywistości (VR). Wywiad z Tomaszem Mularczykiem (MythicOwl)

Wielki rebranding Google Play Music. Usługa sama dobierze nam ulubioną muzykę

Comments

comments

42
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...