Wielki rebranding Google Play Music. Usługa sama dobierze nam ulubioną muzykę

Redakcja PR - 15.11.2016
252

Google Play Music wraca w odświeżonej formie

Koncern Google poinformował na swoim blogu o wprowadzeniu aktualizacji Google Play Music. Przede wszystkim, usługa streamingu muzyki ma być bardziej spersonalizowana i sprzężona z innymi narzędziami od Google.

Usługa Google Play Music w nowej formule ma być „nowym, świeżym spojrzeniem na świat muzyki” – pisze na blogu firmy Elias Roman, odpowiedzialny za produkt. Nowością ma być dobieranie muzyki użytkownikom pod kątem zainteresowań, geolokalizacji, a nawet pogody i rodzaju aktywności. Usługa ma opierać się na automatycznym zapamiętywaniu i „uczeniu się” każdego użytkownika, aby możliwie dokładnie spersonalizować  muzyczne playlisty. Google Play Music będzie dostępne od tego tygodnia na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android oraz w przeglądarkach w 62 krajach jednocześnie. Na razie nie ujawniono dokładnego cennika opłat za korzystanie z usługi.

Odświeżone narzędzie ma być ponadto sprzężone z innymi usługami technologicznego potentata. Utwory zapisane w Play Music mają być dostępne także offline. Jak obiecują twórcy, dzięki Google Play Music ulubione utwory będą nam towarzyszyć niezależnie od miejsca, czasu czy dostępności do sieci.

Źródło: Google Blog 

Google z nowymi aplikacjami – Google Allo i Google Trips

Comments

comments

252
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...