Jack Wolfskin wspiera bohaterkę „Kobiety na krańcu świata”

Informacja Prasowa - 15.12.2017
183

Jack Wolfskin wspiera bohaterkę „Kobiety na krańcu świata”

Martyna Wojciechowska i Jack Wolfskin przekażą świąteczne prezenty dla bohaterki znanej z programu „Kobieta na krańcu świata”. Wybrana odzież pomoże zapewnić zimą komfort nastolatce mieszkającej w Mongolii.

 Pamiętacie 14-letnią Akhbotę z 2. odcinka, 9. sezonu  „Kobiety na krańcu świata”? Odwiedzająca ją Martyna, wraz z ekipą filmową doświadczyła ekstremalnych warunków, w jakich przyszło wychowywać się dziewczynie. Surowy klimat gór i stepów dawał się we znaki nawet wiosną. Po powrocie, poruszona losem swojej bohaterki postanowiła wraz z Jack Wolfskin zatroszczyć się o odpowiedni ubiór dla Aghboty.

 W warszawskim salonie Jack Wolfskin Złote Tarasy, Ambasadorka marki wyselekcjonowała ubrania i akcesoria, które trafią w potrzeby i gusta nastolatki.

 Główną ochronę przed wiatrem, śniegiem i niską temperaturą zapewni  wiatroszczelna, wodoodporna i wytrzymała na zniszczenia kurtka z puchowym wypełnieniem – Icefjord. Wśród prezentów znajdą się także spodnie, czapki, rękawiczki, polary i bielizna termoaktywna. Odzież jeszcze w tym roku zostanie wysłana w górskie tereny Ałtaju.

 „Cieszymy się, że razem z Martyną możemy przekazać Aghbocie rzeczy, dzięki którym będzie mogła rozwijać swoją pasję w większym komforcie, a i sprawią jej po prostu dodatkową, dziewczęcą radość. Mocno trzymamy kciuki za dalsze losy tej wyjątkowej bohaterki!” – mówią przedstawiciele Jack Wolfskin.

 To właśnie skuteczność w ochronie przed zimnem i wiatrem oraz wartości wyznawane przez tworzących markę Jack Wolfskin skłoniły Martynę Wojciechowską do współpracy. Jack zapewnił komfortowe warunki pracy „Kobiety na krańcu świata”, podczas kręcenia odcinków programu w Pakistanie, Boliwii i Mongolii.

 

Comments

comments

183
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...