Idź do Soho Factrory, spójrz w przyszłość i wypróbuj nowe modele Mercedes Benz

Redakcja PR - 13.06.2017
47

Miasto Mercedes – nowy projekt Mercedes-Benz Polska i WWAA

Mercedes-Benz Polska i WWAA po raz kolejny zaskakują wyjątkowym projektem. Tym razem zamiast do Stacji Mercedes zapraszają do Miasta Mercedes. Przez tydzień w Soho Factory będziemy mogli nie tylko wspólnie spojrzeć w przyszłość, ale też współtworzyć nowe rozwiązania architektoniczne i oczywiście wypróbować najnowsze modele Mercedesa.

Miasto Mercedes to projekt, który na przykładzie pięciu indywidualnych historii pokazuje nowe sposoby miejskiego życia i mobilności. Na wystawie obejrzymy niezwykłe modele domów, dopasowanych do każdej historii i połączonych z odpowiadającym jej modelem Mercedesa.

„Najbardziej interesują nas poszukiwania oryginalnych, niekonwencjonalnych form zamieszkiwania w zastanych ramach przestrzennych, w oparciu o idee dogęszczania istniejącej tkanki architektonicznej i współdzielenia np. samochodu czy domu” – mówi Marcin Mostafa, architekt WWAA.

Projekt Miasto Mercedes łączy architekturę, sztukę i technologię. Wszystko po to, byśmy już teraz choć trochę doświadczyli miejskiego życia w przyszłości. Dzięki specjalnej aplikacji każdy będzie mógł indywidualnie odkrywać potencjał ukryty w Warszawie i wykreować własny model mieszkania, który następnie będzie mógł wydrukować na drukarce 3D.

„W ciągu najbliższych kilku lat kwestie mobilności zmienią się bardziej niż przez ostatnie pół wieku. Chcemy, by nasi klienci, tak jak my, nie mogli się doczekać przyszłości. Stąd razem z WWAA już dzisiaj zapraszamy do świata, w którym każdy będzie miał wybór, jak chce mieszkać i jak poruszać się po mieście” – mówi Artur Konarski, Head of Product & Marketing Mercedes-Benz Polska.

Przez cały tydzień w Mieście Mercedes będzie można razem z kuratorami wziąć udział w wystawie, skorzystać ze specjalnie przygotowanej strefy dziecięcej i odbyć jazdę testową. W sobotę, niedzielę i poniedziałek wieczorem Gutek Film zaprasza na kino samochodowe.

Comments

comments

47
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...