HARDE wydało „Polaków Seks Powszedni”

Informacja Prasowa - 17.05.2019
22

HARDE wydało „Polaków Seks Powszedni”

Na rynku ukazała się książka wydawnictwa HARDE „Polaków Seks Powszedni”, której autorką jest dziennikarka „Super Expressu” Ewa Wąsikowska-Tomczyńska. Książka prezentuje autentyczne historie 22 osób, które zdecydowały się podzielić swoimi doświadczeniami, emocjami i przemyśleniami, związanymi z życiem intymnym. Treść opatrzona jest komentarzami psycholog Sylwii Bartczak.  

Wydawnictwo HARDE przedstawia opartą na faktach śmiałą opowieść o seksie Polaków. 22  bohaterów i 44 historie. Odważne rozmowy o tym, co naprawdę współcześni ludzie robią w łóżku. „Polaków Seks powszedni” to lektura wywołująca rumieniec, a jednocześnie poruszająca szczerością. Pokazuje, że seksualny standard nie istnieje, a preferencje Polaków w sferze intymnej bywają różne.

Każdy rozdział książki poświęcony jest innemu zagadnieniu, które opisują cztery opowieści – dwie kobiece i dwie męskie. Opisane tematy podsumowuje i omawia psycholog Sylwia Bartczak.

Ewa Wąsikowska-Tomczyńska, autorka książki „Polaków Seks powszedni”, jest dziennikarką „Super Expressu”. Specjalizuje się w tematach związanych z show businessem i mediami. Prowadzi kanał na YouTube Wąsikowska SE: https://www.youtube.com/channel/UCHWP21mKLroRQo8sqFKSmyA

 

Comments

comments

22
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...