Hand Made odkrywa różne oblicza kawy z NESCAFÉ® Dolce Gusto®

Informacja Prasowa - 06.06.2017
2

Hand Made odkrywa różne oblicza kawy z NESCAFÉ® Dolce Gusto®

2 czerwca swoją premierę ma wyjątkowy blog NESCAFÉ® Dolce Gusto® latteczyespresso.gazeta.pl przygotowany przez agencję Hand Made, w którym czytelnicy znajdą moc inspiracji i ciekawostek.

Kawa to wyjątkowy napój, który skrywa wiele tajemnic. Na blogu latteczyespresso.gazeta.pl czytelnicy znajdą moc inspiracji i ciekawostek. Przedstawiamy fakty, obalamy mity, opowiadamy o najciekawszych kawowych miejscach, podpowiadamy gdzie pojechać aby napić się kawy… z masłem i solą.  Blog podzielony jest na dwie części – Latte i Espresso, a każda z nich ma swojego gospodarza.

– Zaczęliśmy naszą współpracę z Hand Made bardzo intenstywnie. Projekt latteczyespresso jest bardzo perspektywiczny. Unikalny content, przygotowany przez agencję z jednej strony zapewnia naszym konsumentom rozrywkę i odprężenie przy kawie, z drugiej zaś edukuje o świecie kawy. Na naszym blogu interesujące treści znajdą zarówno miłośnicy klasycznego espresso jak i fani kawowych eksperymentów.

– MÓWI BARTOSZ ORSZULAK, GROUP PRODUCT MANAGER W NESTLÉ POLSKA

Część Latte jest delikatna i kusząca chwilami pełnymi przyjemności. Jest niczym leniwe popołudnie wypełnione czytaniem ulubionych książek. Tutaj czytelnicy odkryją przepisy na ciasta, psychozabawy, recenzje filmów, wszystko to, co przeniesie ich w świat relaksu, tak jak aksamitny smak kawy latte.

Ambasadorką części Latte jest Joanna Mentel, która zna przyjemne strony kawy jak nikt inny i z chętnie się z nimi dzieli. Dziennikarka, psycholog, blogerka, cukierniczka. Człowiek – przygoda w spódnicy. Prowadzi „Book me a cookie”, które z bloga przeistoczyło się w markę: cukierniczą, literacką, eventową i warsztatową. Wydała książkę. Przejechała pół Europy i w planach ma co najmniej pół świata. Przeczytała wagon literatury. Niesamowicie radosna i energetyczna osoba.

Ambasadorem części Espresso jest Karol Wójcicki, nasz człowiek od prawd i mitów na temat kawy. W końcu, mimo głowy w gwiazdach, ponad wszystko ceni twarde dowody.
Pasjonat nocnego nieba, popularyzator astronomii, dziennikarz naukowy, prezenter telewizyjny. Twórca największego w Polsce astronomicznego fanpage’a na Facebooku – „Z głową w gwiazdach”.Z zarażania swoją astronomiczną pasją innych uczynił sposób na życie. Zorganizował jedne z największych na świecie wspólnych obserwacji nocnego nieba (na 12 tys. osób) oraz wiele innych imprez popularnonaukowych. Laureat nagrody Popularyzator Nauki 2015 przyznawanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Polską Agencję Prasową.
Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch światów?Zapraszamy do zaparzenia filiżanki aromatycznej kawy NESCAFÉ® Dolce Gusto® i odwiedzenia bloga.

Za projekt strony oraz opracowanie treści odpowiada agencja Hand Made. Serwis został przygotowany przez Agorę, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC.

Comments

comments

2
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...