Grzegorz Zasępa nowym redaktorem naczelnym Grupy Super Express

Informacja Prasowa - 26.04.2018
5

Grzegorz Zasępa nowym redaktorem naczelnym Grupy Super Express

Grzegorz Zasępa objął stanowisko redaktora naczelnego Grupy Super Express, do której należy dziennik „Super Express”, portal internetowy SE.pl wraz z działalnością wideo, marka Super Biznes działająca w obszarze MŚP, a także szereg wydań tematycznych i wydawnictwo książkowe. Dotychczasowy redaktor naczelny Grupy Super Express Sławomir Jastrzębowski odchodzi z firmy.

– Grzegorz Zastępa jest wysokiej klasy specjalistą, zarówno w zakresie mediów tradycyjnych, jak i cyfrowych. Jego powołanie na stanowisko naczelnego Grupy Super Express stanowi gwarancję rozwoju marki w kierunku nowoczesności. Jest menadżerem doświadczonym, ale ciągle młodym i rozwijającym się. Dziś przypadają jego 40 urodziny i cieszę się, że w takim dniu mogę mu gratulować awansu – mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki ZPR Media SA, wydawcy „Super Expressu”.

– Dziękuję Sławkowi Jastrzębowskiemu za 11 lat intensywnej pracy i zaangażowania w budowę marki Super Express. Pod jego kierownictwem „Super Express” zyskał pozycję wicelidera w rankingu sprzedaży dzienników ogólnopolskich a serwis internetowy SE.pl został trzecim najsilniejszym portalem gazetowym i dynamicznie zbliża się do miejsca drugiego – podkreśla Zbigniew Benbenek.

Grzegorz Zasępa pracuje w „Super Expressie” od listopada 2003 roku. Początkowo był kierownikiem działu politycznego a od czerwca 2013 roku pełnił funkcję pierwszego zastępcy redaktora naczelnego.

Sławomir Jastrzębowski pełnił funkcję redaktora naczelnego „Super Expressu” od 2007 roku a od października 2014 był naczelnym Grupy Super Express.

Comments

comments

5
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...