Grupa Filmowa Darwin pobiła rekord Gonciarza na Patronite

Redakcja PR - 14.06.2017
71

Grupa Filmowa Darwin pobiła rekord Gonciarza na Patronite

Po debiucie Krzysztofa Gonciarza na Patronite.pl, niektórzy do dzisiaj nie wyszli ze zdziwienia. Był to bowiem pierwszy twórca tak chętnie wspierany przez fanów. Dziś wiemy, że popularnego vlogera dogoniła już Grupa Filmowa Darwin.

Start kampanii Krzysztofa Gonciarza na portalu crowdfunding’owym patronite.pl mał miejsce ponad rok temu. Dzięki zbiórce udało się zgromadzić łącznie 300 735 zł. Był to bez wątpienia milowy krok, zarówno dla Gonciarza jak i całej społeczności youtuberów.

Krzysztof Gonciarz pokazał, że społeczność jego sympatyków darzy go dużym szacunkiem i zaufaniem. Zdobył niesamowity kontakt ze swoimi widzami, co dało sygnał innym do rozkręcania swoich kampanii crowdfunding’owych.

Krzysiu nieprzerwanie był obecny na pierwszym miejscu pod względem ilości patronów. Do teraz. W ostatnim czasie swoją zbiórkę rozpoczęła Grupa Filmowa Darwin. Twórcy odpowiedzialni za znaną i lubianą serię filmów komediowych „Wielkie konflikty”.

GFD na polskim YouTubie od początku wyróżniała się profesjonalizmem i wysoką jakością filmów. Na tę chwilę udało im się zebrać 18 350 zł łącznie, – to więcej niż Gonciarz zebrał w takim samym okresie czasu. GF Darwin w uczciwy sposób przekazała społeczności widzów na co potrzebują pieniądze:

 

Chyba nadszedł czas, w którym użytkownicy YouTube coraz bardziej dojrzewają do wspierania swoich ulubionych autorów, naprawdę na wielką skalę. Całą sytuację najlepiej podsumowują słowa Krzysztofa Gonciarza.

Comments

comments

71
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...