Grayling wspiera promocję 700. rocznicy założenia Wilna

Informacja Prasowa - 05.07.2023
254

W ramach współpracy, agencja Grayling jest m. in. odpowiedzialna za obsługę biura prasowego

– Grayling Poland został wybrany przez agencję Go Vilnius do wsparcia w działaniach promocyjnych związanych z obchodami 700-lecia istnienia miasta Wilno. W ramach współpracy, agencja Grayling jest odpowiedzialna za obsługę biura prasowego Go Vilnius w Polsce, dba o relacje z mediami oraz prowadzi działania z zakresu influencer marketingu. Jedną z aktywności, którą z sukcesem udało się już zrealizować, było zaaranżowanie wyjazdu prasowego do Wilna dla dziennikarzy z Polski.

Tematem kampanii jest upamiętnienie okrągłej, historycznej rocznicy założenia Wilna, jednak  nadrzędnym celem działań PR jest zaprezentowanie przedstawicielom pokolenia Y i Z stolicy Litwy jako miasta młodego duchem o bogatym życiu kulturowym i rozrywkowym. Obchody 700-lecia mogą być impulsem do odwiedzenia Wilna i poznania go z innej, bardziej rekreacyjnej, strony. W Grayling działania PR dla Go Vilnius nadzoruje Irena Czerniawska, dyrektor działu konsumenckiego.

Możliwość realizacji projektu tak nietypowego jak „urodziny” miasta nie zdarza się często. Tym bardziej uznaliśmy, że to świetna okazja, aby pokazać jak dobrze się odnajdujemy jako Grayling w takich lifestyle’owych tematach i działaniach skierowanych do młodszych grup odbiorców. Współpracowaliśmy dotychczas z kilkoma partnerami z sektora turystyki i hotelarstwa. To doświadczenie procentuje i okazuje się bardzo przydatne przy tym projekcie – komentuje Klara Banaszewska, dyrektor generalna Grayling Poland.

Go Vilnius to oficjalna agencja rozwoju turystyki i biznesu Wilna. Dostarcza odwiedzającym, inwestorom i przedsiębiorcom wszystkich niezbędnych informacji o stolicy Litwy. Obchody 700. rocznicy założenia miasta potrwają do końca roku. Z tej okazji w Wilnie jest organizowanych wiele wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i artystycznych.

Comments

comments

254
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...