Genialna aplikacja, dzięki której poznasz nawet szefa Facebooka

Informacja Prasowa - 11.04.2017
198

Nowa aplikacja do networkingu, stworzona przez Polaków

5next.io to aplikacja służąca do budowy siatki kontaktów biznesowych, które mają pomóc w osiągnięciu wyznaczonego celu. Twórcy aplikacji pochodzą z Brzegu. 

Koncepcja stworzenia 5next.io wywodzi się z kursu, jaki jeden z nas opracował i certyfikował w Wielkiej Brytanii – mówi w rozmowie z portalem INN:Poland Tomasz Sokół, dyrektor zarządzający firmy i twórca aplikacji.

Kurs ten nazywa się „Executive Programme in Professional & Business Networking” i został opracowany przez Roberta Spence’a – mówcę motywacyjnego i specjalistę od networkingu. Twórcy aplikacji zapewniają, że samo zbieranie dokumentacji do 5next.io trwało kilka miesięcy. Dzięki temu, oferuje klientom szereg zaawansowanych funkcji, w tym obserwację metodyki pracy najlepszych menedżerów ds. sprzedaży. „To wirtualny coach ds. rozwoju i sprzedaży” – chwalą twórcy. Ponadto 5next.io podpowiada, na jakie konferencje chodzić, by powiększyć siatkę kontaktów biznesowych oraz monitoruje kanały inwestycji firmy, które są potencjalnie najbardziej dochodowe.

Twórcy aplikacji mówią w rozmowie z INN:Poland, że ich główna grupą docelową są duże, zagraniczne firmy – z Wielkiej Brytanii czy USA. Póki co, rozwijają aplikacje i planują poszukiwania inwestorów, chcących zainwestować w biznes. „Szukamy inwestora, który oprócz zainwestowania 1 miliona zł będzie w stanie zapewnić nam dostęp do wiedzy pozwalającej przygotować aplikacje do najlepszej sprzedażowej formy, jaka jest tylko możliwa” – czytamy w materiałach promocyjnych 5next.io.

Źródło: INN:Poland 

 

Comments

comments

198
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...